Wpis z mikrobloga

@BJXSTR to moze byc prawda jezeli to co robisz to twoja pasja i rozwijasz sie siedzac i zglebiajac wiedzę. Wiekszosc osob ktore tak mowi to niestety debile przekonane o swojej zajebistosci.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Immun: OK, szkoda mi go, ale pewnie żyje z tantiem, a praca w Plusie jest dla ściemy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ja rozumiem trochę perspektywę @pawelsoso. Znani mi inżynierowie w wielu przypadkach (nie jest to większość) bardzo dobrze wpasowują się w stereotyp z obrazka. Tłuste włosy, smród łoju, powoływanie się na chłopski rozum, który czasem jest przedstawiany pod postacią rakowych tekstów w rodzaju: NO HEHE SIĘ
@Immun:

Bo #!$%@? są zajęci wydajną pracą.


No właśnie, polski inżynier to na ogół robol, tyle że z ego większym niż jego konstrukcje. Robol, któremu wydaje się, że posiadłszy umiejętność rozwiązywania prostych całek, wszedł na poziom fizyki teoretycznej, zaś przeczytanie podręcznika do mechaniki daje kompetencje do wypowiadania się w tematach wszelakich.
Ani to do myślenia się nie nadaje, ani do rządzenia, ani do funkcji społecznych.

Twoja postawa nie różni się niczym
Mam kumpla po filozofi, napisał dwie książki, sprzedaje telefony w Plusie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Immun: mam kumpla po polibudzie, od 6 lat na bezrobociu, również nie rozumie, że dowód anegdotyczny jest gówno warty ( ͡ ͜ʖ ͡)

I tacy właśnie socjologowie tworzą nazbyt rozbudowany aparat administracyjno - etatystyczny w którym zatrudniają kolejnych socjologów poszerzających to bagno biurokracji


To teoria opracowana przez
To teoria opracowana przez Wydział memów i komentarzy na Wykopie Wyższej Szkoły Chłopskiego Rozumu


@loginnawykoppl: Sam na to przed chwilą zwróciłem uwagę, ponieważ udzieliło mi się, że techniczni nadużywają fraz w rodzaju "na zdrowy rozum", "na logikę", nie widząc nawet, jakimi są wtedy cepami. Sądzę, że stąd może brać się zamiłowanie niektórych inżynierów do Korwina i anegdotek o balonikach na hel w drodze do podboju kosmosu.