Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mirki ale miałem przygodę przed chwilą
Wracam do domu z pracbaza i czuję ze bije mi koło to zatrzymałem sie na jakies bocznej drodze. Otwieram okna i jadę powoli słuchając które. Zaparkowalem auto i podchodzi do mnie starszy pan który był z psem wręczajac mi śrubę od koła.
Okazalo sie ze ktoś mi próbował ukraść felgi, jednak posiadam śruby antykradziezowe i jak widać zadziałały. Kolo miało wszystkie śruby praktycznie odkrecone oprócz tej jednej.
Musiałem się gdzieś wyzalic i jednocześnie przestrzec was przed złodziejami w #szczecin
#motoryzacja ##!$%@?
  • 22
@PilotViper: @SpalaczBenzyny: No to trafiłeś na złodzieja ultra amatora. Tu widać seba chciał dorobić i podszedł z kluczem ze swojego eczysześć. Większość takich nasadek ogarnia zwykły klucz "złodziejka". Ta ze zdjęcia jest mega prosta, są dużo bardziej złożone.

Mimo tego, cieszę się, że masz auto na kołach, a nie na cegłach (albo tarczach, jeśli seba byłby idiotą).
kowzan - @PilotViper: @SpalaczBenzyny: No to trafiłeś na złodzieja ultra amatora. Tu ...

źródło: comment_scfvrhn5WSkpzPFDd1PhN47tEwoAw1KK.jpg

Pobierz
@PilotViper udało się . Tym razem. Zmienił bym miejsce parkowania na Twoim miejscu. Koniecznie i natychmiast . Sam wynajmuje garaż i rypie się z opłatą niemałą co miesiąc ale święty spokój nie ma ceny - a włam do garażu to już robota innego kalibru .