Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh: W sumie nie tylko z różowymi jest problem, ale z każdym kto ma w zwyczaju instalować pierdyliard toolbarów zajmujących 2/3 ekranu w przeglądarce. Aż przypomniał mi się sąsiad, który instalował każdą grę na partycję "D" i dziwił się, że nic nie działa. Oczywiście bez żadnych folderów na poszczególne gry, więc wszystko było w jednym miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Pracuję na helpdesku. Raz poprosiłem jakąś dziewczynę żeby lapka podłączyła bezpośrednio pod modem, bo chyba router padł. Rozpłakała się, a następnie się rozłączyła...
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: nic w przyrodzie nie ginie; mam tak samo, tylko na odwrót. A jak czegoś nie rozumie, to "w tamtej wersji/w tamtym programie było łatwiej, nie wiem co ty tu kombinujesz" - już była jedna batalia o oglądanie filmów z rigczem, teraz używamy elegancko torrentów i napiprojektu albo Kodi zamiast wujowego, przerywającego cda. :s
  • Odpowiedz
wiem, mam team viewer, ale musiała odpalić program na tv, spisać link, wejsc na kompie i tam zrobić kilka rzeczy. Banał, ale znacie te laski, nie? xD


@hpiotrekh: Pisałem wcześniej, zainstaluj TV na stałe na jej kompie, ustaw hasło stałego dostępu (hasła tymczasowe dalej będą się wyświetlały ale nie będziesz musiał ich używać) autostart z system i jedynie będzie musiała uruchomić kompa i mieć internet abyś mógł się połączyć.
  • Odpowiedz