Wpis z mikrobloga

I wiecie co #!$%@?? I przestał mnie ten obrazek dziwić.

Aktualnie w gorących jest post mirka który sprzedaje macbooka - wszyscy się śmieją, że nie podał ceny.

Dwa dni temu 'wystawiłem' iphone na wykopie, opisałem co i jak ceny nie podałem czekałem na ofertę, kulturalne komentarze jakaś tam dyskusja, pytania, ktoś spytał o cenę w końcu sprawdziłem ile ten egezmplarz może być warty i podałem 200zł taniej niż znalazłem najtańszą ofertę I CO #!$%@??

Jakbym klatkę z małpami otowrzył HAHAHA #!$%@? ZA TYLE JESTEŚ #!$%@?, dosłownie bluzgi w moją stronę, wytykanie wad, przyczepianie się do wszystkiego, wyliczanie ile ten egezmplarz powinien być warty (typ przeszedł samego siebie podał cenę nowego bez vat, odliczył 20% bo używany odliczył kolejne 20% bo używany przez rok i jeszcze powiedział, że on nie jest tyle warty bo we wrześniu jest premiera nowego) XD

NIE MA SZANS, ŻEBYŚ ZA TYLE SPRZEDAŁ IMBECYLU

Nie będę już palcem pokazywał nicków, którzy tacy mądrzy. Powiem tylko, że telefon sprzedałem za dokładnie taką cenę jaką podałem.

#wykop #idiociwszedzie #iphone #sprzedaz #ogloszenia #cena
WolfSky - I wiecie co #!$%@?? I przestał mnie ten obrazek dziwić.

Aktualnie w gorą...

źródło: comment_n8HxHeLCOjh4Hu30G2qGYFHMpiNjSQ5a.jpg

Pobierz
  • 31
@mgorski: niekoniecznie licytacja to też dobry wybór, ale możliwość 'komentowania' aukcji na bieżąco tylko obnaża debilizm niektórych ludzi, przeważnie nawet nie zainteresowanych zakupem.
@WolfSky: to pisz priv, cena na priv wynika z tego, że ludzie to idioci. Jak ktoś poda normalną cene to zawsze się #!$%@?ą do tego, że co tak drogo, że idiotą jestem bo za tyle chce sprzedać, nikt nie kupi po tyle itp itd.Dlatego ludzie wolą porozmawiać o cenie na priv niż napisać ogólnie i zacząć karuzele #!$%@?. Kiedyś dałem fona na grupie i napisałem cene, ludzie którzy nawet nie chcieli
@ZielonyProgramista21: o tym mówię, dlatego twierdzę, że wykopki w większości to lemingi, pod ogłoszeniem o maca prują się, że bez ceny, a dwa dni temu kiedy podałem cenę zrobili istny festiwal #!$%@?, że tak drogo.

Typ który tam siał najwięcej gówna dostał ode mnie czarnolisto, co zrobił? Zaczął zakładać nowe wpisy i wołać ludzi którzy komentowali mój wpis o sprzedaży. NO #!$%@? XD
@WolfSky: trolle w komentarzach chronią potencjalnego kupującego, który prawdopodobnie jest częścią grupy (inny użytkownik portalu) poprzez delikatne zaburzenie obrazu sytuacji, żeby sprzedający sprzedał za jak najmniej.

analogicznie gdyby ktoś dodał na wykop post, że sprzedaje na allegro i jaką cenę ma ustawić to w komentarzach podaliby cenę lekko zawyżoną.
@WolfSky: Też tego nie znoszę. Sprzedawałem auto i miałem to samo. Tylko opisałem wszystko mega dokładnie na aukcji. Wszystkie wymienione rzeczy i wszystkie wady. Na wszystko pokazałem papiery. Kawa na ławę. I co? I też się sypały do mnie wiadomości wulgarne ,że chyba sobie kpie ,że za taką cenę chce to sprzedać. Zawsze odpisywałem na takie wiadomości ,że mam prawo sobie sprzedawać nawet za milion i jak mu nie pasuje to
@WolfSky: brawo, odkryłeś, że wykop jest pełen debili dokładnie tego samego typu co Janusze na OLX. Naprawdę miałeś co do tego wątpliwości? Podawanie ceny na priv w żaden sposób tego nie usprawiedliwa, bo #!$%@?ąc od małpiego gaju możesz stracić kogoś kto po prostu nie ma czasu dopytywać, a potencjalna oferta cenowa mogłaby go zainterestować.
@WolfSky Wyobraź sobie że w sklepie musisz pytać o cenę każdego produktu sprzedawcę. Fajnie by było? Piszesz cene jaka Cię interesuje i tyle. Debili olewasz ale pisanie ceny dla każdego na priv to moim zdaniem głupota. Często choć chce kupić jakiś produkt a ktoś pisze priv to nawet nie pytam.