Wpis z mikrobloga

I wiecie co #!$%@?? I przestał mnie ten obrazek dziwić.

Aktualnie w gorących jest post mirka który sprzedaje macbooka - wszyscy się śmieją, że nie podał ceny.

Dwa dni temu 'wystawiłem' iphone na wykopie, opisałem co i jak ceny nie podałem czekałem na ofertę, kulturalne komentarze jakaś tam dyskusja, pytania, ktoś spytał o cenę w końcu sprawdziłem ile ten egezmplarz może być warty i podałem 200zł taniej niż znalazłem najtańszą ofertę I CO #!$%@??

Jakbym klatkę z małpami otowrzył HAHAHA #!$%@? ZA TYLE JESTEŚ #!$%@?, dosłownie bluzgi w moją stronę, wytykanie wad, przyczepianie się do wszystkiego, wyliczanie ile ten egezmplarz powinien być warty (typ przeszedł samego siebie podał cenę nowego bez vat, odliczył 20% bo używany odliczył kolejne 20% bo używany przez rok i jeszcze powiedział, że on nie jest tyle warty bo we wrześniu jest premiera nowego) XD

NIE MA SZANS, ŻEBYŚ ZA TYLE SPRZEDAŁ IMBECYLU

Nie będę już palcem pokazywał nicków, którzy tacy mądrzy. Powiem tylko, że telefon sprzedałem za dokładnie taką cenę jaką podałem.

#wykop #idiociwszedzie #iphone #sprzedaz #ogloszenia #cena
WolfSky - I wiecie co #!$%@?? I przestał mnie ten obrazek dziwić.

Aktualnie w gorą...

źródło: comment_n8HxHeLCOjh4Hu30G2qGYFHMpiNjSQ5a.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WolfSky: jeżeli sprzedajesz coś przez internet to jakieś 50/50 normalni klienci, którzy chcą coś kupić, druga połowa przychodzi z negatywnym nastawieniem, od razu wiadomo że nic nie kupią, bo zadają pytania w taki sposób, żeby się utwierdzić że jednak nie, pogadają ponarzekają, że tu tyle a tam to takie a tam inne, zmarnują ci kupe czasu i nic nie kupią. Ja po paru latach potrafie takie coś rozpoznać w lot,
  • Odpowiedz
@WolfSky: @jabolsy: Ehh... Ale to działa w dwie strony... Laptop dell na c2d info na priv, 500zł, tylko #!$%@? straciłem czas. Ja zawsze mówię cenę i tyle, sprzedawałem coś za 600zł i w opisie że ani złotówki mniej i tyle, a że janusze piszą to trudno zawsze tak będzie, ja też bym napisał czy stówkę taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jabolsy: nie mirki ,ale wiekszosci ludzie w tematyce kupna aut to debile. Najlepiej rzucic " IGŁA BEZ WKLADU 100 % REALNY PRZEBIEG 15 letnie auto najechane tylko 100000km. Poszłoby bez przeszkód.
  • Odpowiedz
@WolfSky: Ja za to zbyt dokładnie opisuje wszystkie przedmioty na OLX, wypiszę wszystkie wady, opiszę każdą część, a i tak się trafi jakiś debil co przyjedzie, obejrzy i zacznie narzekać na to co opisałem i zbijać cene o połowe
  • Odpowiedz
  • 1
@WolfSky kiedys tu wystawilem i na allegro konto steam z cs z nabita rangą za 100 zl i tez mówili ze za tyle to nie pójdzie max 50 zl ze jestem głupi Poszlo następnego dnia za tyle co chciałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) także to jest norma tutaj
  • Odpowiedz