Wpis z mikrobloga

Urojenia prawakoidalne vs. rzeczywistość

@kamien23 pisze:

przecież ja piszę o policji. 5 ludzi biega po Londynie z maczetami krzycząc Allah akbar -policja nie wie czy to ma zwiazek z terrorem, ani jakie były motywy sprawców. Nawet kilka dni po zamachu. Biały gość wjeżdża vanem w ciapatych - ATAK terrorystyczny, sprawca działał z premedytacją itp.


A jak wygląda rzeczywistość?

3 godziny po zamachu policja podaje, że jest to atak terrorystyczny:
https://twitter.com/metpoliceuk/status/871152151787171840?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=about%3Asrcdoc

"Rozumiecie? Jak zamachu dokonują muslimy, to policja przez kilka dni "nie wie" czy to zamach! A jak atakują muslimów to od razu wiadomo!"

Tak się właśnie tworzy ich świat, gdzie są pod ciągłym atakiem, a "lewackie" media i służby działają w jednym wielkim spisku.

#neuropa #bekazprawakow
rzep - Urojenia prawakoidalne vs. rzeczywistość

@kamien23 pisze: 

 przecież ja p...

źródło: comment_6M0HZ8aoUA1SrVKl1gQPOFAqq5rsne02.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K---a mać. Nie ma nic żałośniejszego, niż prawak złapany na głupocie i rzucający śmieszne obrazki z swojego memfolderu.
  • Odpowiedz
Media nigdy by nie manipulowały w sprawie islamu/zamachów. Lewica żyje w interesującej rzeczywistości


@kamien23: Media będą sobie manipulować każdym tematem tak, żeby im pasowało do ramówki/ideologii/aktualnego zapotrzebowania, nieważne z której strony stoją.
A obrazek byłby zabawniejszy gdyby nie ta łopatologiczna kreska
  • Odpowiedz
@rzep: bawi mnie ten podział na "my" i "oni", prawaki i lewaki... a najczęściej po prostu po obu stronach najwięcej krzyczą najwięksi debile. Nie prawackie, nie lewackie, tylko zwykłe ludzkie zjeby.
  • Odpowiedz
wy wszyscy serio jesteście jebnięci skoro licytujecie się czy to zamach, incydent czy inny c--j. Oba obozy.


@prnppp: Ja się nie licytuje.
  • Odpowiedz