Wpis z mikrobloga

Akat właśnie olśniło mnie jak już pod koniec maja byliśmy manipulowani treściami na fanpedżu Tajgera dwasioncesienastego. Wątpię, by Melin potrafił obsłużyć fotoszopa czy inny program tego typu. Po lewej widać spadek rozdzielczości na oponce Melina, po prawej zagięcie czasoprzestrzeni skutkujące zdeformowaniem przedramienia. Wystarczy porównać z ostatnim udostępnionym zdjęciem w czerwonym dresie gdzie masa majonezowo-harnasiowa nie wylewa się poza człekokształtny obrys. Już niczego nie można być pewnym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bonzo #tiger #ojciecpijo #klejnotmopsu #zgierskipej #melin #benc #elo
JezelyPanPozwoly - Akat właśnie olśniło mnie jak już pod koniec maja byliśmy manipulo...

źródło: comment_Zwbq3RL7iWIyds5ReHPYzK1KDwkJTRl7.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JezelyPanPozwoly: Niczym Holmes ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trafne, ciekawe spostrzeżenie, nie powiem. Ale za cienki jestem w tych tematach, żeby się wypowiadać. Co nie zmienia faktu, że kiedy pierwszy raz zobaczyłem to zdjęcie "na masie" to skojarzyłem, jak wszystkich innych wyzywał od grubasów, baleronów etc. i nawet napisałem, że nie wciąga brzucha, że nie ma instynktu samozachowawczego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo że filmików przed wrzuceniem nie oglądał, to wiemy. Ale na fotce by przecież widział, że bęben jak opona R14 (R13?) i chyba cyknąłby inną fotę.

Zaraz potem sobie pomyślałem: Tiger by cokolwiek zauważył? Powiedziałby, że robi masę, i zaplanował filmiki - poradniki.

Ale i tak jakoś mi to nie pasuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może to nie jest największy bystrzak, jakiego znamy, ale miewał przebłyski rozsądku i chyba (podkreślam: chyba...) pomyślałby, że taka oponka to nie
  • Odpowiedz
@reddrv: On fotografuje się we wszystkim co nie ma na sobie wielkiej dziury, plamy oleju albo gówna, a ma zajebisty, oczojebny kolor i w jego mózgu bez fałd jest zajebiście gangsterskie.
  • Odpowiedz
@JezelyPanPozwoly Co o tym powiesz? @RzecznikWykopu ma sporo racji. Zawsze Tiger może powiedzieć, że akat zrobił masę, bo mu się powodzi. Ale może rzeczywiście ktoś majstrował przy tamtej fotce. Mówię "może" (żeby nie było, że nakręcam teorie spiskowe) :)
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu Z tagiem znowu robi się cyrk. :/ Niemal non stop wpisy niewiązane bezpośrednio z Tigerem, tylko pytania "co u Tajgera?" albo memy pojawiające się po raz któryś. Nie krytykuję - fajnie, że wiele osób chce uczestniczyć w "życiu" pod tagiem, ale niedługo wszelkie związane z # bonzo rzeczy zostaną zastąpione pierdołami nic nie wnoszącymi do tematu.
  • Odpowiedz