Wpis z mikrobloga

Pamiętam film na yt jak Chajzer przeprowadzał "wywiad" z chłopakiem co wygląda jak dziewczyna, cały czas się z niego nabijał. Ciekawe jak ten chłopak się później czuł gdy np. jego koledzy to zobaczyli, może miał #!$%@? potem w szkole? Ja rozumiem, śmierć dziecka tragedia, ale jak się jako dziennikarz nie trzymało jakiegoś poziomu, to trudno teraz tego wymagać od swoich odbiorców.

Nie będę ukrywał, że przeszedłem ogromne załamanie nerwowe, zwłaszcza po tym jak byłem zastraszany, grożono mi śmiercią, pobiciem, ale teraz definitywnie mówię: nie poddam się i nie dam się zastraszać! Nie będę już się bał i ukrywał... nie będę rezygnował ze wszystkiego... ze swoich marzeń... z dążenia do szczęścia! Niewątpliwie te wydarzenia w znaczącym stopniu odbiły się na moim zdrowiu - głównie fizycznym, ale teraz mogę powiedzieć... zaczynam budować wszystko od nowa!


#afera #chajzer #boldupy
baney114 - Pamiętam film na yt jak Chajzer przeprowadzał "wywiad" z chłopakiem co wyg...

źródło: comment_1QhGOEtymTVvMxiQPpzhfRS5Brsr99hq.jpg

Pobierz
  • 9
@baney114: no i naśmiewa się z gościa, widać kto się naśmiewa, widać że jest to Filip Chajzer i spoko, zrób z tym co chcesz. Kolesie naśmiewają się ze śmierci czyjegoś dziecka to też niech będzie wiadomo z imienia i nazwiska kim są i miej o nich zdanie jakie chcesz. Co tu jest nie tak?