Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: no ale ciągle mi się wydaje, że po tych 300 rankedach ma się już takie doświadczenie w gierce, że nawet jeśli jesteś totalnym ziemniaczek aim`owo bo mało grasz wygrane same wpadają ze względu na znajomość gry i pozycji.
  • Odpowiedz
@Keikelele: Sa dwa powody dlaczego tak nie jest:

przerwy w grze, wiec pamiec miejscowa, miejscowki... zanim sobie przypomnisz juz dalej nie grasz

przewy w grze- wiec ranga spada, a wielu ludzi gra za malo, by wrocic do swojej poprzedniej.

Lepiej gralem gdy mialem 100 wygranych, niz przy prawie 300 z wyzej wymienionych powodow. Jesli przez kilka miesiecy nie gram jakiejs mapy (albo nawet kilkanascie) to ciezko bym pamietal miejscowki, przynajmniej przez
  • Odpowiedz
  • 0
@KrystJan nie doskonali swoich umiejętności, grając 800 godzin przez ten cały czas to robi xd. To samoistnie nawet jak ma #!$%@? staje się coraz lepszy i dlatego nie kumam jak taka osoba ciągle może mieć Silver 3
  • Odpowiedz
@KeikeleleOP: wiele setek godzin pograłem w RTS'y różnego rodzaju, najwięcej chyba w Age of Empire2 i Empire Earth 2 oraz Command&Conquer Generals. Do dzisiejszego dnia lamie w te gry mimo tylu godzin, a i tak sprawia mi frajda w granie w nie. Po prostu ktoś nie czuje potrzeby grania lepiej i jest im dobrze tak jak jest
  • Odpowiedz
@Keikelele: Po prostu gra cały czas jak bot. Nie stara się być lepszy w csa, tylko gra cały czas tak samo powtarzając swoje błędy. Po 1000 wygranych meczach będzie na takim samym poziomie.
  • Odpowiedz