Wpis z mikrobloga

Przeglądam wypok od dłuższego czasu i nadal nie mogę zrozumieć jak można być dziewczyną - przegrywem. W społeczeństwie w grupie wiekowej do 40 roku życia jest więcej mężczyzn, więc kobiety mogą spokojnie sobie wybierać jaki jej się podoba, a do tego jak kobieta zrobi pierwszy krok to co 2 drugi facet ma klej w gaciach, a i tak ciągle widzę #gorzkiezale mirabelek, że będę sam do końca życia, po co komu facet jak mam kota itp. Czy wy #rozowepaski macie RiGCz? To uczucie, że w XXI lepiej być kobietą, bo ma się po prostu łatwiej, a one i tak nie umieją tego wykorzystywać... Bycie dziewczyną - przegrywem jest gorsze od bycia facetem - przegrywem. Nie polecam.
#przemyslenia #gownowpis #logikarozowychpaskow ##!$%@? #przegryw #opinia
  • 57
  • Odpowiedz
@zakamuflowany_fetyszysta: ale po co? Przecież to i tak kwestia własnych doświadczeń życiowych, tego jak się je postrzega, aspiracji, planów, marzeń, oczekiwań, własnych lęków i obaw o przyszłość. Ja mogę napisać, że ch*jowo być kobietą, bo trudniej mi zostać kosmonautą, a inna kobieta napisze, że jest super, bo może się codziennie malować.

Albo i nie: napisze kobiety mają lepiej i feminizm jest głupi w dzisiejszych czasach i nabije plusów od stulejek,
  • Odpowiedz
@The_Starfish: Ale obecny feminizm jest głupi i "banie się życia" nie ma z tym nic wspólnego. Pierwsza i druga fala feminizmu miały sens, bo wtedy faktycznie kobiety miały mniej praw. Ale trzecia fala to mizoandryzm i walka o przywileje w kręgu cywilizacji zachodniej, gdzie kobiety i tak już mają się jak pączki w maśle. A skoro w trzeciej fali chodzi o całkowitą równość (jakby jeszcze jej #!$%@? nie było), to
  • Odpowiedz
@The_Starfish: nie chciałem nikogo urazić, jeśli uraziłem Ciebie to przepraszam.
Jedyne co chciałem przekazać to prawdę, że kobiety mają perspektywy, żeby było im łatwiej w życiu, a tego nie wykorzystują, a jedynie co chcą pokazać, że są gorsze i poszkodowane przez społeczeństwo.
Dlatego prostu przestańmy wymieniać kto ma gorzej i zajmijmy się sobą, dlatego proszę ROZEJŚĆ SIĘ KONIEC DYSKUSJI

Miłej nocy :* i nie denerwuj się już
  • Odpowiedz
@The_Starfish: Nie, nie wychodzi na jedno, bo całkowicie zmienia znaczenie. A ja miałem na myśli nasz krąg kulturowy, gdyż feministki zamiast walczyć o prawa kobiet w Afryce czy na Bliskim Wschodzie, gdzie faktycznie mają #!$%@?, wolą nie golić pach "BO TAK WYGLĄDA PRAWDZIWA KOBIETA TY #!$%@? CIS FASZYSTO".

Mi się też nie chce jeszcze spać, więc jedziesz z tematem - gdzie jest dużo do zrobienia w Polsce? Bo nie ma
  • Odpowiedz
@MasterOfChaos: wciąż większa szansa, ze znajdzie stulejarza.
Stulejarz z takimi samymi cechami jest w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A No i z dobrym makijażem każda dziewczyna będzie wyglądać umiarkowanie, więc teza się potwierdza
  • Odpowiedz