Wpis z mikrobloga

40 minut do odlotu, a debile już ustawili się w kolejkę na 100 metrów, choć bramka wciąż zamknięta. Przecież każdy ma przypisane miejsce, nie ma kto pierwszy, ten lepszy i każdy wejdzie xD

Nigdy nie zrozumiem xD

#ryanair #latanie
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedziałem grzecznie, że to moje miejsce na co panna zapytała czy nie mógłbym siąść o bok bo ona pierwszy raz leci. Powiedziałem, że ja też pierwszy raz( ͡° ͜ʖ ͡°) Jej wzrok jak musiała wstać i mi ustąpić mówił "zabije cię" xD


@tomekamila: Ja bym powiedziała, że wolę siedzieć na swoim by w przypadku katastrofy ułatwić identyfikację zwłok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maciek5000 no straszne. Często jak lecimy na jakieś zadupia do którego jeden autobus dziennie odjeżdża trzeba się spieszyć na wariata i nie ma czasu na czekanie godziny aż przywiozą bagaż z luku. Nie wiem też jak działa overbooking w ryanie, w united losują a w ryanie może być tak, że ostatnie osoby nie lecą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SzkolneKontoWykopowe: Ale oni nie zabierają walizek ostatnim osobom, tylko "losowo" wybranym. 100% "trikiem" jest wzięcie plecaka, zamiast twardej walizki, polecam. ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS. Od kilku ostatnich lotów, robię sobie challenge wejścia ostatnim. I ZAWSZE znalazł się jakiś ktoś, to podbiegł tuż za mną, ech.
  • Odpowiedz
@smetan1: Zależy jak duży masz taki bagaż. Np. Wizzair ma dwa typy: mały i duży podręczny. I mały musi ci się zmieścić pod siedzeniem, duży niekoniecznie. Raz miałem akcję, że mając duży nie zmieściłem się na górze (było za dużo walizek). Przyszła stewardessa i w------a "mały" bagaż jakiegoś Janusza, każąc mu wetknąć go pod nogi. Ledwo wcisnął, a potem wyobrażam sobie jak się w------ł podczas ponad 3-godzinnego lotu.
  • Odpowiedz
@Maciek5000: wszedzie sie ludzie ustawiaja, zwlaszcza na malych lotniskach. Ja bagazu do luku dawac nie chce bo cenie sobie czas jak wyladuje a z tym roznie bywa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczescie juz sie skonczylo ustawianie jak w wizzair 2 godziny przed :D
  • Odpowiedz
ciezko chyba dac bagaz podreczny do luku bedac juz przy wejsciu do samolotu.


@MateyJDM: Da się nawet stojąc już na płycie lotniska obok samolotu. Nazywa się to "delivery at aircraft" i bardzo często zdarza się w przypadku latania małymi samolotami turbośmigłowymi typu de Havilland DHC-8-400 czy zastępującymi je B-----------i q400. Zdarza się, że cabin crew już przy bramce przechadza się wśród pasażerów i oznacza tagami większe bagaże podręczne. Przy samolocie
  • Odpowiedz
wez laptopa do walizki, nie beda mogli dac do luku


@feuer: Albo poproszą Cię, żebyś wyciągnął laptopa i zabrał go ze sobą, a bagaż i tak wpieprzą do luku. I to wiedza, a nie przypuszczenie.
  • Odpowiedz