Wpis z mikrobloga

2657.5 - 2 = 2655.5
#roknasilowni

Stało sie... popieprzyło mnie na stare lata doszczetnie. level 30 + i w środe po raz pierwszy w swoim zyciu przekroczylem prog miejsca które zawsze uważałem za śmieszne. Nie dość że banda bezmózgich dresów dżwiga jakieś żelastwo to jeszcze za to płacą. Masakra jakaś. Nie to co ja - elokwentny intelektualista. Meczyć sie z własnej nieprzymuszonej woli. Dzwigać to ścierwo z podłogi w imie chust wie czego??
A jednak. Jest motywacja. Duża. Bez tego bym sie nie ruszył z kanapy. No i pomoc kumpla. Od pokazania jak kupić karnet i gdzie jest szatnia do sposobu podnoszenia tego szajstwa.
To że wyglądam jak kupa gówna nigdy mi jakoś nie przeszkadzało. Ostatnio zapuściłem sie jeszcze bardziej. Urus śmietnik i cycki. Ale wystarczy. Teraz czas odpracować wszystkie wychlane browary. A jest co odpracowywać. Co z resztą widać.
Jestem po drugim treningu. Mówili nie jedz przed silownia. Ale kebs był silniejszy odemnie. No i do treningu były jeszcze dwie godziny. Dzisiaj była klata, bicek i brzuch. Nie spodobało sie to martwej owieczce w śmietniku i chciała opuścić moje nedzne ciało w trybie natychmiastowym. Gdzie leziesz franco!! Nie dałem sie. Zatrzymałem ją tam gdzie była. Ale z podłogi ledwo wstałem.
Jak tylko doczołgałem sie do wyjścia zauważyłem że już mnie te suchoklatesy #!$%@?ą. Du ju iwen lift 10 kgs lajk mi bitch?? Idzie to i sie chwieje na wietrze. Nie to co ja napuchniety i podpierający papierosa dwiema rencamy.
188 cm wzrostu. 82,5 kg żywego tłuszczu plus 0,5 kg martwej owcy.
Nie ma #!$%@? sie. W niedziele bedo nogi i #!$%@? wie co tam jeszcze kumpel wymysli. Ale za dzisiejszy dzień mam mu ochote dać w ryj. I zrobiłbym tak gdybym tylko mógł podnieść małpie łapsko powyżej linii sutów.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #10kg

mikrowrobel - 2657.5 - 2 = 2655.5
#roknasilowni 

Stało sie... popieprzyło mnie na...

źródło: comment_7WpwXGsbR71M2KbZGINOTRJomMatEkKU.jpg

Pobierz
  • 21
@patrzpan: na razie wpieprzam co z półki w lidlu ściągne. Problem w tym że nawet nie wiem jak zacząć. Gotować umim i najchetniej złapałbym jaką szybką rozpiske co gdzie i kiedy. Jest gdzieś coś takiego? Byle nie grzebać jak na forum elektrody.
@mikrowrobel: To znalazłem na mirkokoksach: http://www.darkthorn.republika.pl/dp.htm . Wszystko z półek? Wywal cukry proste (węglowodany proste) i przeżuć się na złożone, tłuszcze nasycone w odstawkę (tylko nienasycone), wszystkie wędliny w odstawkę. Ktoś na forum pytał się jak smażyć pierś z kurczaka - bardzo dobry pomysł przy którym podczas treningu organizm będzie obciążony i miał co wyrzygać bo najlepiej przyswajalne jest gotowane. Pijesz alkohol to zapomnij o przyroście mięśni a za to będziesz
@patrzpan: Dziekuje Mirku. Jutro obczaje dokladnie Twoj link bo wyglada bardzo obiecujaco. Cukry proste złożone itd... no na razie nic mi to nie mówi ale wiem co szukać. (domyslam sie ze kilogramy ciastek co dzisiaj kupiłem moge rozdać biednym) Z wedlin to najchetniej tuńczyk i jajka wiec tutaj akurat problemu nie bedzie.
Gotowany kurczak do przeżycia .. tylko podstawowe pytanie - można czymś zastąpić ryż? na samą myśl o jedzeniu tych
@mikrowrobel: protip, jak bedziesz chciał zmienić wszystko na raz to ostatecznie nie zmienisz nic. Zacznij od rzucenia alko, fajek. Ćwicz tylko z wolnymi ciężarami. Przez rok nie ma sensu robić nic innego niż, martwy ciąg, ławka, przysiady ze sztangą, wyciskanie na stojąco ponad głowę i wiosłowanie sztangą. Na dietę przyjdzie czas później. Cardio nie musisz robić. 5 minut rozgrzewki na orbitreku gdzie też machasz łapami wystarczy. Potem już rozgrzewka przed każdym
@mikrowrobel: Ryż da się choćby pyrami zastąpić, czy makaronem - tylko musisz czytać etykiety co zawiera bo lepiej kupić coś droższego a zdrowszego niż najtańsze gówno. Odżywkę kupiłeś? Z gold jak znalazłem to Olimp gold beef pro - tein. Olimp ma koszmarnie drogie białka. Ja biorę ostrovit-u, niektórzy polecają sfd i jak czytałeś na forum nie polecają białek kfd bo zawierają soję a a ta powoduje wzrost poziomu estrogenów - hormony
@smarzyciel: Nigdy nie ważyłem setki. Najwięcej było 90. Ale za to kiedyś przy tym wzroście wazyłem 65 :P Mięsni używałem. Prawie całe życie pracowałem fizycznie, nie na budowie ale wciąż na nogach. Kawa, energetyki,fajki potrafią zdziałać cuda jeśli chodzi o wytrzymałość.
@patrzpan: http://www.sfd.pl/sklep/Optimum_Nutrition_Whey_Gold_Standard_100-opis2268.html Myśle że z czasem tłuszcz się też wypali i tutaj raczej żadnej chemii nie trzeba. Na razie ogranicze się do odżywki.
@twardziel_psychopata: W tym zakresie ufam