Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje ze Twoj dzien kierowco czarnego Audi o rejestracji jesli pamietam DOL... jadący o 6:55 pod wiaduktem na ul Pulaskiego w stronę ulicy Suchej bedzie NAJGORSZY tak jakim sprawiłeś mój poranek jadąc po pustej ulicy z taką prędkością (o losie jak pada deszcz rzeczywiście cieżko domyśleć się, ze studzienki nie wyrabiają) i oblałeś mnie tak bardzo, ze mam mokre dosłownie wszystko a jade do pracy i bede musiała w tych syfiastych ubraniach i mokrych oklejonych włosach siedziec do co najmniej 17... ( ͡° ʖ̯ ͡°) #wroclaw ##!$%@? #patologiazmiasta a moze i #patologiazewsi
  • 81
@rothenburg-vw: to czytaj ze zrozumieniem wpis, OPka sugeruje ze jechał z TAKĄ prędkością przy deszczu ze nie umiał dostosować się do warunków atmosferycznych.


@laczka: TAKA czyli jaka? Bo dla starych bab i 20km/h na osiedlu to "jazda jak wariat". Od oceniania tego jest rzeczoznawca, a nie jakaś kobieta, która ogarnęła co się stało dopiero jak fala wody oderwała jej nos od telefonu xD

Jak jechał przepisowo, a i przy 50km/h
@kropka_kreska_kropka bo to Sycowiaki #!$%@?. Wieś że psy dupa szczekają ale #!$%@? cwaniaki chociaż ich własna posłanka ich wyruchala z Szpitalem xD w sumie to cały powiat Oleśnicki jest taki. Człowiek przekracza granice województwa to czuję się jak w dziczy. Współczuję ale w sumie Wroclawiakow też nie lubię, straszni cwaniacy , nigdy nie ostrzegam przed misiami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@roball jeśli chodzi o Wrocław to prawie nigdy nie ostrzegają . Do Sycowa mam blisko więc znam mentalność , niby ładna gmina ale patola siedzi na tym rynku w nocy i szpanują swoim Będę Miał Wypadek . W Oleśnicy lepiej niż w Sycowie ale też cwaniak, #!$%@? się przed tobą w ostatniej chwili bo ja mam rejestrację Wielkopolska .