Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje ze Twoj dzien kierowco czarnego Audi o rejestracji jesli pamietam DOL... jadący o 6:55 pod wiaduktem na ul Pulaskiego w stronę ulicy Suchej bedzie NAJGORSZY tak jakim sprawiłeś mój poranek jadąc po pustej ulicy z taką prędkością (o losie jak pada deszcz rzeczywiście cieżko domyśleć się, ze studzienki nie wyrabiają) i oblałeś mnie tak bardzo, ze mam mokre dosłownie wszystko a jade do pracy i bede musiała w tych syfiastych ubraniach i mokrych oklejonych włosach siedziec do co najmniej 17... ( ͡° ʖ̯ ͡°) #wroclaw ##!$%@? #patologiazmiasta a moze i #patologiazewsi
  • 81
  • Odpowiedz
@rothenburg-vw: da sie tak ubierac zeby cie nie zgwalcili, twoja wina bo ubralas za kusa spodniczke.


@loczyn: co ty #!$%@? w ogóle xDD jak ktoś klapę od studzienki #!$%@? to też nie obejdziesz tylko wpadniesz jak Mario do środka? xD

2017, ludzie odkrywają że trzeba patrzeć pod nogi i przewidywać co się może wydarzyć xD
  • Odpowiedz
@laczka:

to czytaj ze zrozumieniem wpis, OPka sugeruje ze jechał z TAKĄ prędkością przy deszczu ze nie umiał dostosować się do warunków atmosferycznych.


JAKĄ? Szczerze wątpię żeby kierowca przekraczał dopuszczalną prędkość o 7 rano w centrum Wrocławia.
  • Odpowiedz