Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje ze Twoj dzien kierowco czarnego Audi o rejestracji jesli pamietam DOL... jadący o 6:55 pod wiaduktem na ul Pulaskiego w stronę ulicy Suchej bedzie NAJGORSZY tak jakim sprawiłeś mój poranek jadąc po pustej ulicy z taką prędkością (o losie jak pada deszcz rzeczywiście cieżko domyśleć się, ze studzienki nie wyrabiają) i oblałeś mnie tak bardzo, ze mam mokre dosłownie wszystko a jade do pracy i bede musiała w tych syfiastych ubraniach i mokrych oklejonych włosach siedziec do co najmniej 17... ( ͡° ʖ̯ ͡°) #wroclaw ##!$%@? #patologiazmiasta a moze i #patologiazewsi
  • 81
  • Odpowiedz
@rothenburg-vw: Da się jeździć tak, żeby nie chlapać na chodnik. Wystarczy myśleć i dostosować prędkość. Ja wodą na chodnik chlapnąłem może dwa razy w życiu jak się zagapiłem, na szczęście nikogo nie ochlapałem.
  • Odpowiedz
@rothenburg-vw: Da się jeździć tak, żeby nie chlapać na chodnik. Wystarczy myśleć i dostosować prędkość.


@Strus: da się chodzić tak, żeby nie zostać ochlapanym przez jadący samochód. Wystarczy myśleć gdy przechodzimy obok rozlewisk na jezdni.

@rothenburg-vw: No to ciekawe, ponieważ idąc pod wiaduktem zostałam ochlapana ja (mimo, ze szlam pod sama ścianą wiaduktu a nie chodnikiem od strony ulicy) i opisana przeze mnie ściana wiaduktu tuż
  • Odpowiedz
@rothenburg-vw: No to ciekawe, ponieważ idąc pod wiaduktem zostałam ochlapana ja (mimo, ze szlam pod sama ścianą wiaduktu a nie chodnikiem od strony ulicy) i opisana przeze mnie ściana wiaduktu tuż za mną również była cała mokra bo kierowca z impetem wjechał w kałuże i nawet nie zwolnił...


@kropka_kreska_kropka: protip: zatrzymaj się i poczekaj aż pojazdy przejadą. Robię tak od 30 lat i ani razu nie zostałem ochlapany
  • Odpowiedz
@Strus: da się chodzić tak, żeby nie zostać ochlapanym przez jadący samochód. Wystarczy myśleć gdy przechodzimy obok rozlewisk na jezdni.

@rothenburg-vw: da sie tak ubierac zeby cie nie zgwalcili, twoja wina bo ubralas za kusa spodniczke.

---
Ja #!$%@? polscy kierowcy to takie #!$%@? debile ze ja cie nie #!$%@?. Wielcy rajdowcy dopoki sie nie #!$%@? na drzewie, a pozniej wina drzewa xD
Wiesniak za wiesniakiem, dzban za
  • Odpowiedz