Wpis z mikrobloga

Jak to jest z ludzmi ktorzy czytaja ksiazki w komunikacji publicznej, ja rozumiem usiasc i poczytac pare rozdzialow, ale jak ktos ma trase z unktu A do punktu B ktora trwa 20 minut to ile on przez ten czas przeczyta? 20 stron? jest jakis sens takiego czytania na raty czy to po prostu afisz tego ze jestem inteligentny i czytam duzo i wszedzie i w ogole ą ę ..... #ksiazki
Pobierz polejboniewyrobie - Jak to jest z ludzmi ktorzy czytaja ksiazki w komunikacji publicz...
źródło: comment_h5YVnOr3xuX8B1kr23WgPlMND48WYuC0.jpg
  • 108
@polejboniewyrobie: Jak nie jadę ze znajomymi tramwajem to czytam, 25 minut w jedną i 25 minut w drugą i tak książki powoli lecą. Jak traciłem na dojazdy w dwie strony ponad 2h dziennie to o jezu ile ja książek co miałem w kolejce przeczytałem.
@polejboniewyrobie: Często widze ludzi czytających w tramwaju i szczerze mówiąc trochę się dziwie. Przecież to strasznie niewygodne jest, trzęsie, cały czas się ktoś ociera, można przegapić przystanek, a jak ktoś stoi i czyta to aż słychać wołanie kręgosłupa o pomoc. Każdy zabiegany i gardzi marnotrawieniem czasu? to nie lepiej w tym czasie słuchać audiobboka? znacznie wygodniej, można słuchać od wyjścia z domu do wejścia do szkoły/pracy. Wiadomo specjalistyczna literatura nie ma
Jakiego formatu ksiazki Wy czytacie? Dla mnie przeczytanie jednej strony w minutę w tak niekomfortowym środowisku jakim jest komunikacja miejska graniczyłoby z cudem. No chyba, że tylko kartki przerzucacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wysuszony: Tylko że weź się skup w tym hałasie między Halinkami i Grażynkami :D Ja to nie mogłem czasem się na muzyce skupić, a co mówić żebym się skupił na czytaniu :D
Nie ogarniam :P
@polejboniewyrobie: ja mam tak że się nudzę przez te 20 minut zwyczajnie, więc mam do wyboru telefon albo książkę. Zdarzało mi się czytać podręczniki czy pisać na laptopie bo nie miałem niczego innego i zwyczajnie nie chciało mi się marnować tego czasu