Wpis z mikrobloga

@Szczepienie: jeśli chodzi o te sensowne źródła, to linki do grup FB czy StopNopu nie mogą być za takie uznane. Nie ma sensu przeglądać reszty, bo poziom artykułu pokazują jego najsłabsze części o których wspomniałem.
  • Odpowiedz
@Racjonalnie: Natomiast oglądanie Patryka podobno mitomana podającego się za dr med patomorfologa który nim nie jest i poleganie na jego słowach który to cytuje po prostu jakąś stronę dziennikarza na temat Wakefielda jest mega racjonalne i sensowne, nie to co kliknięcie i zobaczenie w źródła - orzeczenie sądu, prace wakefielda, ważna jest dziennikarska narracja bo to jest prawda?:D
  • Odpowiedz
@Szczepienie: to tak jak z Ziębą. To, że czasami powie coś sensownego nie znaczy, że warto uznawać go za "dobre źródło" wiedzy, bo w wielu przypadkach jest wręcz przeciwnie.

Tak samo tutaj, poziom części źródeł jest tragiczny, widać, że autor nie stawiał na poziom artykułu, ale na ilość tekstu. Może miał płacone od strony A4, a nie od jakości :)
Szkoda czasu więc na przebijanie się przez takie wypociny.
  • Odpowiedz
@Racjonalnie: w czasach gdy można przeszukiwac teksty za pomocą odpowiednych wyszukiwarek czy chociaż ctr+f nie widzę problemu poszukać fragmentów o wakefieldzie i zweryfikować kto ma racje, dlaczego są momenty gdy Patryk twierdzi kompletnie coś innego niż pewne źródła... np. powody odebrania praw, patent itd.
Chociaż dla spokoju ducha i oszczędności czasu lepiej się ograniczyć do jednostronnej narracji.
  • Odpowiedz
@Szczepienie: wiem, że są pewne środowiska "przeciwne szkalowaniu dobrego imienia Wakefielda", chcą go nawet wybielić - Ziębianie, StopNop i ta babka z dziwną fryzurą. Jednak to co zrobił było oszustwem i tutaj nie ma opcji aby go z tego wybronić.
  • Odpowiedz
@Szczepienie: tak rzuciłem jednak okiem:

"Brak wsparcia przy pisaniu tego artykułu ze strony jakijkolwiek organizacji" Wszyscy autorzy wypełnili ujednolicony formularz konfliktu interesów na stronie internetowej


I już manipulacja. To, że podpisał nie znaczy, że poświadczył prawdę jak sugeruje
  • Odpowiedz
Jednak to co zrobił było oszustwem i tutaj nie ma opcji aby go z tego wybronić.


@Racjonalnie: Serio chciałbym mieć co do tego pewność, a jak widzisz relacje są różne z różnych stron i ktoś widocznie po prostu kłamie.
Do do Wakefielda i zarzutów "drobnych" to te same postawiono jemu koledze i zostały oddalone przez sąd, gość został oczyszczony, byli współautorami więc można domniemywać chyba, że to samo dotyczyłoby Wakefielda?
  • Odpowiedz
@Szczepienie: z tego co pamiętam, to jego wspólnik wybronił się tym, że "nie wiedział" w jaki sposób działał Wakefield. Wakefiled temu nie zaprzeczył. Sąd nie mógł udowodnić, że wiedział wszystko. Dzięki temu wybronił się.

Relacje z różnych stron - w więzieniach wszyscy siedzą za niewinność, nie znaczy, że tak jest.
  • Odpowiedz
@Racjonalnie: z tym typem się nie dyskutuje, tylko zgłasza kłamce i spamera do moderacji, która dość skutecznie czyści jego spamerskie bzdury.

@Szczepienie: hej, kłamco, oszuście i manipulatorze. Jak tam mija kolejny dzień wciskania pseudonaukowych bredni, przez które umierają ludzie - nadal możesz patrzeć w lustro? Nadal bezczelnie wciskasz ludziom kity choćby na temat eradykacji?

Nie będę z tobą dyskutował, bo na to nie zasługujesz. Przytoczę tylko
  • Odpowiedz
@rineo: pokaż mi jakiś portal, stronę poświęconą tematom związanym z medycyną gdzie nie ma takich zapisów, gdzie biorą odpowiedzialność i rady tam zawartę mogą być traktowane jako specjalistyczne porady medyczne, zastępują profesjonalne doradztwo medyczne itd. i powodzenia w donoszeniu
  • Odpowiedz
@rineo: nie wyzywaj, zacytuj fragment z mp.pl o tym iż biorą odpowiedzialność i rady tam zawartę mogą być traktowane jako specjalistyczne porady medyczne, zastępują profesjonalne doradztwo medyczne itd
  • Odpowiedz
nie wyzywaj

@Szczepienie: nie wyzywam cię. Jesteś kłamcą, oszustem i manipulatorem. Przez ciebie i tobie podobnych oszołomów/oszustów umierają ludzie, więc nie oczekuj głaskania po główce i traktowania jako partnera do dyskusji. W klasyfikacji oszustów jesteś grubo poniżej krętaczy wciskających babciom cudowne garnki i kołdry z muflona - oni tylko naciągają na kasę.

zacytuj fragment

Widzisz oszuście, minuty bez krętactw nie wytrzymasz. W pierwszym komentarzu piszesz: pokaż mi jakiś portal, stronę poświęconą tematom związanym z medycyną gdzie nie ma takich zapisów, a gdy go dostajesz to zaczynasz kręcić i zmieniasz wersję na zacytuj fragment z mp.pl o tym
r.....o - >nie wyzywaj
@Szczepienie: nie wyzywam cię. Jesteś kłamcą, oszustem i mani...

źródło: comment_69nQzWyXFBVSbMMJ7GwYroijjKuBvdBM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
człowieku, wyzywasz, napastliwie atakujesz, piszesz od rzeczy, przypisujesz mi słowa których nigdy nie napisałem wybacz ale dyskusja z kimś takim nie jest na moim poziomie, znajdź argumenty,
a czy byle blog czy mp.pl z pewnością nie biorą odpowiedzialności za rady tam zawarte, te nie mogą być traktowane jako specjalistyczne porady medyczne i nie zastępują profesjonalne doradztwo medycznego to chyba jest pewne dla większości rezulutnych ludzi
@rineo:
  • Odpowiedz