Wpis z mikrobloga

@angelNH: Przecież nie ma obowiązku dzwonić, bierzesz kuriera to masz być dostępny, nie pasuje to dopłacasz za dostawę terminowa na daną godzinę lub po danej godzinie, nie pasuje i to, bierzesz paczkomat, paczkę w ruchu, poczta polska. Nie wiem czego oczekujesz...
@angelNH ja ci mogę powiedzieć że nie ma obowiązku dzwonić. Te sms to są tylko przewidywane na podstawie jak jeździ tam codziennie a nie jak będzie tego dnia bo mógł mieć inna ilość paczek w inna cześć rejonu.
via Android
  • 0
@MichalQ20 słuchaj inni kurierzy potrafią zadzwonić i nawet w dzień doręczenia jak mu nie pasuje to można przeadresowac i przyjeżdżają do pracy, z resztą jak bym wiedział że nie będzie w tych godzinach to bym od razu na stronie to zmienił. A ja Ci jeszcze raz powiem zadzwoń na infolinię podaj numer przesyłki i od razu się zapytaj czy kurier dzwonił bo ma taki obowiązek.
@angelNH pracuje w dhl, nie mam obowiązku dzwonienia bez PDI. Jak klient chce to dzwoni przez infolinię do mnie lub oni mogą mnie poprosić o to żebym zadzwonił do klienta jeżeli chce i to robię bo często mi to pomaga, wiem gdzie nie jechać ale obowiązek mam tylko jak jest PDI