Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@aswalt: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec,
A jako kto tam będziesz? Uczelnia Cię wysyła żebyś reklamował, czy jak?


@Widzet: po prostu jestem dziennikarzem, który coś tam powoli ogarnia. Odezwał się do mnie nauczyciel, czy bym nie pogadał w kontekście podejmowanej niebawem decyzji, na jakie studia iść.
Jeśli kierunek studiów jest zgodny z zainteresowaniami, to naprawdę, w większości przypadków, nie ma znaczenia, czy to dziennikarstwo czy finanse. Byleby w tym samym czasie pracować w tym obszarze i pracę się znajdzie. Jeśli ktoś nic nie robi na studiach, to sam sobie winien :-) Sam studiuję dziennikarstwo i jestem zadowolony, mam sporo czasu na to, aby realizować się zawodowo, a problemów ze znalezieniem pracy nie mam/nie miałem. Sporo przedmiotów całkiem ciekawych,