Wpis z mikrobloga

Przychodzi do mnie od czasu do czasu taki chłopaczek. Nie wiem ile ma lat ale bankowo młodszy niż mój syn czyli tak 6-7. Zawsze ma drobniaki ze skarbonki i kupuje jakieś gry na PS3. Widać, że się nie przelewa i taką grę kupuje może raz w miesiącu ale zawsze jest mega podjarany. Oczywiście robię mu rabat, bo sam z własnego doświadczenia wiem, jak to w życiu bywa i sprzedaję mu po zakupie +5zł doliczam. Ale dzisiaj byłem przygotowany :> Jest fanem fify i wyścigów. Ostatnią jaką kupował to była fifa 13. Dzisiaj przyszedł po 14 to mu za 15zł opchnąłem a przy okazji dałem już zebrane w ciągu miesiąca Gran Tourismo 5, F1 2011 i Raymana za free. Eh mirki jakbyście widzieli jego mordkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kółko tylko pytał - ale te gry są dla mnie? moje? na zawsze? Pomimo #!$%@? pogody dzień od razu staje się lepszy
#lombardowehistorie #coolstory #czujedobrzeczlowiek
  • 245
  • Odpowiedz
@pedros92: nie sądzę by to było kieszonkowe a raczej jakieś drobniaki po drobnych zakupach. Zresztą - do lombardu z reguły nie chodzą zbyt majętni ludzie :> Musisz zaufać mojej ocenie.
  • Odpowiedz
@ryceszzz: I zamiast wziac sie do porzadnej roboty czy zrobic cos konstruktywnego to cale dnie bedzie siedzial przy gierkach przegrywając życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To tak jakbyś narkomanowi dał w prezencie kilo koksu.

  • Odpowiedz
@ryceszzz: Takie małe gesty najbardziej cieszą.
Pamiętam jak byłem brzdącem tak z 5lvl i bawiłem się w kałuży koło lodziarni.
Obok mnie przechodziła młoda parka i dali mi dwa duże lody. DWA DUŻE LODY!
Przyjemność przyjemnością, ale kultóra i higiena muszą być zachowane, więc powiedziałem im żeby chwilę poczekali, bo muszę ręce umyć... i poszedłem do kałuży. Gdy to zobaczyli, to zaczeli się śmiać. :)
Jak się wtedy cieszyłem, a
  • Odpowiedz
  • 2
@pedros92 dokładnie, w wieku 6-7 lat jak miałem na chipsy to było dobrze, o PS czy komputerze nie myślałem xD a ile zbierania było na dyski do Pegasusa kupowane na Wolumenie...
  • Odpowiedz
@ryceszzz no może masz dobry osąd. W ogóle pierwszą komórkę to miałem, jak do gimnazjum zacząłem chodzić, a teraz za osoby bez pieniędzy ma się dzieci, które kupują gry na konsolę, czyli jednak konsolę mają. No ale zauważyłem, że akurat u biednych ludzi jest postawa: zastaw się, a postaw się. Więc w sumie może i masz rację. Nigdy w lombardzie nie byłem, nie wiem kto tam chodzi.
  • Odpowiedz
@ryceszzz: nie wszyscy bohaterowie noszą pelerynę! Szanuję. Jak kiedykolwiek będziesz w Gdańsku to masz u mnie piwo.
Jak potrzebujesz pierścionka zaręczynowego to masz go ode mnie w cenie hurtowej bez żadnych prowizji.
  • Odpowiedz
@ryceszzz: Kurcze, a ja czułem się dobrze, gdy dołożyłem jakiejś małej dziewczynce 28 groszy w biedronce, bo jej nie starczyło i miała odłożyć płatki, więc powiedziałem kasjerce, że dołożę i też czułem się miło ((oo))
Załóżmy grupę empatycznych mirków i mirabelek, aby ludzie zauważyli, że są jeszcze tacy, którzy pomagają innym i nie jest to rzadki widok.
  • Odpowiedz