Wpis z mikrobloga

@shichibukaii: cześć!

bankowość korporacyjna, zmieniałem co 1,5 roku, bardzo w karierze pomogły mi studia, zarządzam częścią (napiszę ogólnie) rzeczy przy faktoringu, zaczynałem od działalności w segmencie bankowosci przedsiebiorstw
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: tak myślałem, ja też nie wkleję wyciągu z konta na ponad jedną grubą bańkę rocznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie żebym coś ściemniał po prostu nie potrzebuję skarbówki na karku przy takich zarobkach bo jeszcze by mi zajęli najnowsze ferrari z salonu i zamek w zachodnich Niemczech :D dobrze że wszystko na żonę ;)
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: heh ja ciebie rozumeim, duże pieniądze, życie poza domem rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba jakoś te dochody ukryć :)

a ty zaraz piszesz "dorośnij" sodówka uderzyła do głowy?
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: oj tam przesadzasz, bogacze mogą chyba sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji której zwykły plebs nie zrozumie ;)

Ty jako bogacz na pewno zrozmiałeś że to żart i każy wierzy tu każdemu na słowo :) przecież to jest internet, co ty myślisz ze ja nie wierze każdemu nickowi i avatarowi w to co napisze? :) otaczamy się poważnymi ludźmi i tak się traktujemy ;)
  • Odpowiedz