Wpis z mikrobloga

@wysprzeglik: ale (zwykle) dużo za to nie potrącają - tak czy inaczej ja bym podawał kwotę "na-rękę". Jak zmieniałem pracę to powiedziałem, że chce zarabiać X (w znaczeniu kwotę na rękę), a wszystkie ew. benefity traktuje jako 'przyjemny dodatek'. W tym mam lunchówkę, która oszczędza mi nawet sporą kwotę na jedzeniu

PS. I jakby co to nie staram się umniejszyć Twoich osiągnieć - gratuluję jeszcze raz - tylko kwota brutto
  • Odpowiedz
@DanielTakiJelen 6knetto w wieku OPa to jest dobra kasa. W warszawie też nie jakoś super łatwo jest dostać 9k brutto na umowę o pracę. I już z tymi kosztami tak nie przesadzaj . Idzie wynająć za 1700 plus prąd i woda 40m w normalnej dzielnicy. Inne koszta to już zależy od stylu życia.
  • Odpowiedz
@Logan00: widzę, że wysokiej klasy specjalista od płac się trafił ( ͡° ͜ʖ ͡°) co to składkę wypadkową będzie pracownikowi pobierał :D
zapamiętaj więc sobie - składka wypadkowa NIE MA absolutnie żadnego wpływu na kwotę netto wynagrodzenia
  • Odpowiedz
ja nawet 2 k nie jestem w stanie osiągnąć, bezrobocie mocno.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) a może by tak jebnąć wszystko i pojechać do Wawy? szukam pracy
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: Mój komentarz jest jako 2 od góry, wchodzę po paru godzinach i co tutaj się #!$%@?ło xD. Sam mam podobną stawkę i nie wiem o co ten krzyk. Mam masę benefitów od pracodawcy, darmowe szkolenia, kursy językowe, multisport, opieka medyczna. Nawet różne obniżenia podatków z pracy autorskiej, tak że kwota netto wychodzi parę stówek więcej niż bez tego. A po powiedzeniu kiedyś ile mam brutto, bez wspominania o różnych
  • Odpowiedz