Wpis z mikrobloga

Może zacznę od #rozdajo a w sumie za razem #mikroreklama

Zostało mi jeszcze trochę sadzonek różnych odmian chili, więc stwierdziłem, że skoro je rozsprzedaje to mogę 2 sztuki przeznaczyć na rozdajo wśród mirków.

Losowanie po 24 godzinach wśród plusujących osób. Szczęśliwiec będzie mógł sobie wybrać dwie dowolne sadzonki z poniższej listy:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/17ZaCC6Ib0PtdJir4xy-HwomHBIj9xlVh6ATKDChca7Q/edit?usp=sharing

Co do #chilizgobim to zebrałem dziś pierwszą bardziej ostrą papryczkę.

Habanero Chocolate, które prezentuje się na zdjęciu poniżej.

Pierwsza w sezonie, więc trochę mała, ale jak dodałem całą do jajecznicy z 6 jaj to pokazała, że mimo małych rozmiarów potrafi dać solidnego kopa w podbrzusze :D

#papryka #papryczki #chili #habanero #chilihead #ostrezarcie #domowyogrod #rosliny #uprawa #ogrod #ogrodnictwo #hobby #zainteresowania
gobi12 - Może zacznę od #rozdajo a w sumie za razem #mikroreklama 

Zostało mi jesz...

źródło: comment_1KvEmDOORpuV1yzn0dwO45yYHRM6xGNX.jpg

Pobierz
  • 37
@Rexikon: Też się o to martwiłem, ale zrobiłem wysyłkę próbną do swojego brata. 150 km kurierem 24 godzinnym i przetrwały w w miarę zadowalającym stanie (jakieś pojedyncze naderwane liście - nic czym można by się bardzo martwić). Podrzucono mi, że tak powinienem je pakować. I rzeczywiście działa. Dlatego do rozdajo jak i sprzedaży są minimum dwie sztuki ;)
gobi12 - @Rexikon: Też się o to martwiłem, ale zrobiłem wysyłkę próbną do swojego bra...

źródło: comment_SGHYc5NnMEsiUScAl4i9zwFsBFJ0a791.jpg

Pobierz
@gobi12: nie znam się na paprykach, ale widzę habanero red i yellow cayenne, to są typowo sezonowe odmiany? I powiedzmy, że duża sadzonka to ile +/- owoców z niej będzie i po jakim czasie.