Wpis z mikrobloga

@dnasstorm: @whiteglove: Wg mnie jak ktoś lubi wyglądać jak świnia w chlewie to niech tak chodzi ale nie ma co sie oszukiwać, że to normalne. To poprostu lenistwo i niechlujstwo. Brak jakiejkolwiek godności osobistej, która nakazwyała by o siebie w jakikolwiek sposób zadbać, żeby wyglądać jak zdrowy umysłowo człowiek a nie bezdomny, który zakłada to co znajdzie na śmietniku.
@Nerlo no heloł, świat nie jest czarno biały XD wyjście po bułki w dresowych spodniach od piżamy i zwykłym kucyku to niechlujstwo? Mam się #!$%@?ć w sukienkę i pełny makijaż, bo może spotkam przyszłego męża w drodze po bułki? XD żyj i daj żyć innym, jakoś rzadko widzę naprawdę zadbanych i dobrze ubranych facetów, większość preferuje zwykły t shirt, dżinsy i adidaski na każdą okazję poza ślubem i pogrzebem ( ͡°
@whiteglove: Ale nie chodzą w pidżamie ? Skoro wychodzisz w pidżamie to znaczy, że rano się nawet nie ogarnęłaś, a jeśli to zrobiłaś i założyłaś znowu pidżame to "hello".
Chodzi o higiene osobistą ( ͡º ͜ʖ͡º)
@whiteglove: Oczywiście możesz chodzić jak chcesz.

Jestem pod własnym domem na własnym podwórku, nie chodzę z gołą dupą, ciuchy mam czyste, w czym jest problem?

Jak to się ma do

za to w małych miejscowościach jest na odwrót - na każde wyjście stroją się jak stróż w Boże Ciało xD

XD hipokryzja ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ja sam wyażam własną opinie ( ͡° ͜ʖ
@Nerlo Prawda, angielskie dziewczyny mają okropne okrągłe ryje. Najładniejsze rysy według mnie mają kobiety z okolic Łotwy, Estonii i Skandynawii, bo takie #!$%@? jak z plakatu buzię mają ( ͡ ͜ʖ ͡)
@whiteglove Nie widzisz problemu w tym, że chodzisz w pidżamie do sklepu a wyśmiewasz ludzi, którzy gdzieś wychodzą i chcą dobrze wyglądać. Z jednej strony nie widzisz u siebie problemu z ubiorem ale u innych już tak.
@Nerlo hipokryzja to by była jakbym się z tego śmiała, a sama na wyjście do centrum handlowego zakładała sukienkę jak na wesele i szpilki na 12 cm obcasie xD a wierz mi, że nie raz widziałam coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) przesada w obie strony jest śmieszna, ale jakoś mniej chyba razi wyjście rano z psem w dresie i w klapkach niż ubranie się na zakupy jak