Wpis z mikrobloga

@Nerlo: W UK rewelacji nie ma to fakt i rzeczywiście jest sporo lasek z takim typem twarzy jaki wkleiłeś. Niemniej nie brakuje też fajnych dupeczek tylko, tak jak już ktoś tu wspomniał one są fajne tak do trzydziestki później straszny zjazd zaliczają jeśli chodzi o wygląd. Gorzej jest chyba w Szwecji. Jak tam bywałem, to nie widziałem ładnej Szwedki. Jak fajna laska, to prawie od razu można typować, że nie jest
@whiteglove: Wiadomo, że nie jak na bal w sylwestra ale można wyglądać luźno i ładnie zarazem. Będąc w Szwecji widziałem laski ubrane jakby dopiero z łóżka wstały. Mistrzostwem byłą sąsiadka mojego kumpla, która potrafiła wyjść w spodniach od piżamy i zimowej kurtce do pobliskiego marketu.
@karmajkel-nowak no i co z tego? Ja też czasem wyjdę z domu w piżamie i w kurtce, np żeby wyjść z psem albo wyrzucić śmieci, co za problem? :P Gdy trzeba cały dzień wyglądać pięknie w pracy, to naprawdę nie dziw się ludziom, że po pracy najchętniej chodzą w dresach i klapkach ;) W dużych miastach to norma, w takim Wrocławiu latem w centrach handlowych laski głównie chodzą w zwykłych podkoszulkach, szortach
@kwiatosz: Na tyle niepopularna, że nie widziałem nigdzie narzekań na ich urode ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie wyglądają jak ta kobieta z infolini banku. Okrągła twarz, często z czołem do czubka głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)- też zachwyca się Emmą Watson, która jest brytjką, może niema takiej okrągłej twarzy ale za to jest baardzo zwyczajna.( ͡