Wpis z mikrobloga

#uber #warszawa #taxi

A najlepsze jest to ze w moim korpo (over 5000 pracowników w Polsce) dziś ponad 100 osób nie dojechało na spotkania do klientów bo po stolicy poruszamy się taksówkami i generalnie jutro zrywają umowę z jedną z tych protestujących gówno firm taksówkarskich bo bank nie może sobie pozwolić na takie akcje i będą ich skarżyć za niewywiązanie się z umowy i straty na setki tysięcy złotych XDXDXD dyro departamentu fioletowy chodził XDXD kwikłem już ponad 40 razy XD o, 41 przecież oni ich w sądzie rozjadą
  • 125
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: zaraz zaraz. I chcesz mi powiedzieć że taka firma (taksówkarska) pozwala sobie na chociażby możliwość zerwania kontraktu z którego ma gruby hajs tylko dlatego że robi strajk przeciwko Uberowi który operuje w innej niszy? Bajt albo ludzie z tej firmy to idioci.
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: przebiegłem pobieżnie po dyskusji i widzę tu, że jakieś pachołki się wykłócają o rzeczy, o których nie mają pojęcia xD

Dla przykładu - brat jest managerem w wielkim korpo; zanim nim został, dziennie #!$%@?ł na od 3 do 8 spotkań nawet i wszystko było na koszt firmy, która miała umowę z korpo taksówkowym. Teraz już manago to dostał samochód służbowy i łatwiej mu ogarnąć, ale wciąż ma dziennie po 5
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: u mnie w oddziale w warszawie też jeżdżą taxi, a w mniejszych mają swoje auta. Bardziej opłacalne i dogodne jest jeżdżenie taksówką. Przy aucie to znowu nie wiadomo ile obowiązków komuś przypadnie. To trzeba pilnować. Do tego jeszcze badania na firmowy itp. itd.
  • Odpowiedz
@krisip: XD jak kiedys przyjedziesz do Warszawy to zobaczysz ze ciezko sie parkuje i porusza w centrum. Może kiedyś też się dowiesz że bank to nie tylko przedstawiciele a też prawnicy, analitycy, trasaktorzy, specjalisci produktowi i tak dalej.
  • Odpowiedz
  • 0
@wysprzeglik więc wiedz ze pod biurowcem (podziemia) który należał do firmy w ktorej pracowałem byl parking na kilkaset aut służbowych. Jak kiedyś uda ci sie zatrudnić w poważnej firmie to zobaczysz jak działa bo to wstyd nawet luksusową ale taxi jechać i jeszcze większy gdy z takiego powodu jak syrajk taryfiarzy tracicie kilkaset tysięcy dziennie. Akcjonariusze powinni byc tutaj bezlitośni. Kolejna sprawa to koszty, skoro jeden pracownik dziennie zarabia dla firmy tysiace
  • Odpowiedz
więc wiedz ze pod biurowcem (podziemia) który należał do firmy w ktorej pracowałem byl parking na kilkaset aut służbowych.


@krisip: to wiedz, że pod biurowcem zwykle firma ma wykupionych kilkanaście miejsc parkingowych, które ledwo starcza dla zarządu oraz dyrektorów różnych działów do codziennych dojazdów do firmy. Jeszcze się nie spotkałem z firmą, która w każdym ze swoich biurowców miała +50 miejsc postojowych.

co to za gówno bank który samochodów sluzbowych nie
  • Odpowiedz
  • 0
@kaziupierdzistasiu przeciez mowie ze gowno bank bo my mielismy dla siebie caly biurowiec 40 pieter. Zatrudnisz się w lepszej firmie to zobaczysz:) Na parkomaty i inne parkingi oraz mandaty dawali pieniądze.
  • Odpowiedz
@krisip: o, wiem odwiedź sobie centrum korporacyjne citi albo mbanku na senatorskiej i wróć do mnie z potwierdzeniem ze są to gowniane firmy bo maja mało miejsc parkingowych XD mbank 420 mln zysku netto citi 600 mln zysku netto
  • Odpowiedz
  • 0
@wysprzeglik i nawet ci auta nie dalo sluzbowego tylko nakazuja jezdzic smierdzacym taxi. Ps. Nie pracuję w bankowości i to nie byly praktyki. Wiem że cię zapieklo stad taka reakcja:)
  • Odpowiedz