Wpis z mikrobloga

#uber #warszawa #taxi

A najlepsze jest to ze w moim korpo (over 5000 pracowników w Polsce) dziś ponad 100 osób nie dojechało na spotkania do klientów bo po stolicy poruszamy się taksówkami i generalnie jutro zrywają umowę z jedną z tych protestujących gówno firm taksówkarskich bo bank nie może sobie pozwolić na takie akcje i będą ich skarżyć za niewywiązanie się z umowy i straty na setki tysięcy złotych XDXDXD dyro departamentu fioletowy chodził XDXD kwikłem już ponad 40 razy XD o, 41 przecież oni ich w sądzie rozjadą
  • 125
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: Dobra korpo po pierwsze ma co najmniej dwie sieci (na studiach robiłem ankiety dla Dialogu odwiedzając kilkaset firm i te poważne zawsze miały 2 różnych dostawców, 1 zapasowy). Tak samo w mojej korpo też mamy 2 firmy taksówkarskie i możemy rozliczyć inne koszta w tym Ubera. [:
Poza tym naprawiamy niepraktyczne prodecury i optymalizujemy, więc wasza korpo idealnie pasuje na naszego klienta ;)
  • Odpowiedz
można z jednym klientem spotkać się więcej niż jeden raz a nawet jest to wskazane


@demimka: zwłaszcza jak ma się ogromnych partnerów, wtedy wizytują go przeróżne osoby z wielu departamentów i krajów w różnych celach
  • Odpowiedz
@wysprzeglik: Nawet gdybyś lekko zawyżył te liczby to o co mu chodzi? Hurr Durr oszukujo napisz prawdę? Matko ależ mu na tym zależy XD fajna historia i tyle. To jest mirko, a nie rozprawa sądowa i zeznawania pod przysięgą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fledgeling pracujac w firmie ok 15osobowej, kursy taksowka odbywaly sie min. 5xdziennie, w taksowce mozna popracowac, nie ma kosztow, nie ma prawa miec awarii na dluzej, ktora unieruchomi pojazd na X dni, nie ma problemu z zaparkowamiem no i Wwie buspasy.

@zirytowana_plaszczka nie chodzi tylko o distepnosc innych taxi (a ta byla dzis pewnie zerowa praktycznie), co o zawalone miasto i korki wszedzie. Trzebaby skuterem/helikopterem sie przemieszczac.
  • Odpowiedz