Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki i Mirki male rozdajo i dzielo sie z milosnikami cardetailingu, jestem szczesliwym posiadaczem ladnego amerykanskiego klasyka (pochwale sie jak tylko zmienie tablice na XDDDD ;) i gory kosmetykow do detailingu ktorej sam nie dam rady wyrobic. Na pierwszym zdjeciu rozdajo a w komentarzu sprzedajo bardzo tanio ale nie koniecznie za pol ceny ;) kto pierwszy ten lepszy, (niektore produkty mam po 2-3 sztuki. Pierwszenstwo maja wieksze zamowienia. Piszcie na priv. tak moge wystawic na skoligaconym z wykopem serwisie aukcyjnym.
#ktopierwszytenlepszy #motoryzacja #carboners #detailing #rozdajo #autodetailing #cardetailing #carboners
Pobierz
źródło: comment_jpeKj7G9Mn1DmjNG8nOPxDfsJUIaXUyA.jpg
  • 69
@kshywho: ale co mi po niej, jak nie mam gdzie jej podlaczyc. Przeczytales tylko ostatnie zdanie? Chodzilo mi o polerke u specjalistow, nie o urzadzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zefj a widzisz chcialem ci uprzejmosc zrobic :-) poszukaj moze na forach detailerow bo ja w Szczecinie nie jestem na stale ale na pewno znajdziesz kogos kto ci udostepni garaz i wspolnie ogarniecie auta.
@kshywho: spoko, dzieki, moze ze specyfikow bym skorzystal, ale znowu nie sa to az takie pieniadze zeby jakichs okazji szukac i sie z innymi przekrzykiwac. Poka ta korwete jak zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Drail: szczerze powiem ci nie testowalem znowu tak wiele aby sie wymadrzac. do mycia u mnie sprawdzil sie wheel brightner od megsa ale chyba wiecej dowiesz sie na forum niz odemnie
@kshywho megs w USA to takie moje auto w Polsce. Kosmetyki dla ludu, polscy się nimi zachwycali jak nic innego nie było łatwo dostępnego, ale przy dzisiejszym rynku dupy nie urywają.