Wpis z mikrobloga

Typowy Seba "patriota" - "w-----ć wszystkich muzułmanów to problem sie rozwiąże, co z tego, że tylko kilku jest terrorystami, nie potrafia zrobić porzadku to w-----ć wszystkich "

a co leżeli kibole rozwalą stadion ?
"ej nie noo... nie wszyscy tacy są, to tylko procent, my odmalowalismy oddzial dla dzieci, nie wszyscy kibice to dresiarze "

xD

#bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka #polska
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paramedic44: teraz p--------z głupoty, jak kibole coś odwalą to jest zakaz stadionowy dla wszystkich z danej drużyny i nie ma c---a że to nie ja rzuciłem racą itp.
Poza tym sam jesteś ratownikiem i wiesz, żeby była tragedia to nie musi zginąć 100 osób a wystarczy że jedna straci życie. Jeśli dane państwo nie jest w stanie kontrolować obywateli w pryzmacie ekstremizmu religijnego i nie są pewni kto może być
  • Odpowiedz
  • 0
@krasecz

Spokojnie. Czy ja gdzieś napisałem, że fajnie jest przyjmować ciapaków ? Zrobiłem sobie heheszki. z płytkich, prymitywnych procesów myślowych przeciętnego dresa a ty się spinasz ( ),
  • Odpowiedz
chodzi mi o podejście pt. "zbiorowa odpowiedzialność" - to nie rozwiązuje problemu ciapakow


@paramedic44: Potraktować ciapaków jak imigrantów i przyjmować tylko z wyższym wykształceniem, doświadczeniem zawodowym itp. Do takiej Kanady czy Australii masz wizy, sprawdza się doskonale. Problem rozwiązany.
ALE NIEEEE, NAZWIJMY ICH UCHODŹCAMI I PRZYJMUJMY JAK LECI.

A "Uchodźców" deportować do Syrii jak tylko się skończy wojna. Będzie śmiesznie bo zdecydowana większość nie jest Syryjczykami i obudzą się na
  • Odpowiedz
@Dave987654321: był przypadek, że gościu wyszedł z klubu i został zaatakowany maczetami tylko dlatego że miał czapkę Cracovii (przeżył). To był cel czy to jeszcze przypadek? Takich przypadków dźgnięć gdzie ktoś losowo zostaje zaatakowany przez bydło trochę było. Ostatnio też zaatakowali romów w zabrzu którzy z pewnością nie byli zaangażowani w ich sprawy.
  • Odpowiedz
@Dave987654321: No tak, teraz czytam i ranna została 15 latka, prawdziwa mafiozo.
A co do reszty? Sam nigdy nie słyszałeś o przypadkach takich ataków? Jakiś czas temu było, że zadźgali jakiegoś piłkarza przed dworcem bardzo głośna sprawa. I co chwilę słychać o takich atakach gdzie ginie ktoś kto nie chciał być w ich spory zaangażowany. Zwykłe bydło tak samo jak muzułmanie którzy mordują, ci dla jakiejś z------j ideologii a ci
  • Odpowiedz
@wpoz: No to nie wiem z jaką patologią ty się zadajesz, tam gdzie ja mieszkałem to jedynie dilerzy związani z pseudokibicami się czasem pobili i tyle.
Porównywanie polskich gangsterów z muzułmańskimi terrorystami jest kompletnie z d--y, lepszym porównaniem byliby amerykańscy dindu, tam też czasem dostają w------l albo giną przypadkowi ludzie
  • Odpowiedz
No to nie wiem z jaką patologią ty się zadajesz, tam gdzie ja mieszkałem to jedynie dilerzy związani z pseudokibicami się czasem pobili i tyle.


@Dave987654321: ???
Podałem przypadki z kilku miast, mówię o medialnych przypadkach które nawet tu trafiają, a ty mówisz że nie wiesz z kim się zadaję? XD
A w samym porównaniu chodziło mi o mordowanie za jakieś c-----e wartości istniejące tylko dla tej konkretnej grupy.
  • Odpowiedz