Wpis z mikrobloga

Typowy Seba "patriota" - "w-----ć wszystkich muzułmanów to problem sie rozwiąże, co z tego, że tylko kilku jest terrorystami, nie potrafia zrobić porzadku to w-----ć wszystkich "

a co leżeli kibole rozwalą stadion ?
"ej nie noo... nie wszyscy tacy są, to tylko procent, my odmalowalismy oddzial dla dzieci, nie wszyscy kibice to dresiarze "

xD

#bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka #polska
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@paramedic44 zdemolowac kilka krzesełek na stadionie, a wysadzić się w powietrze i zabić kilkadziesiąt ludzi (i przy okazji tez zdemolowac stadion) to jednak jest różnica.
  • Odpowiedz
@Mald: kiedy ta cholota zacznie rzucać czym popadnie w tym flarami to szanse obrażeń masz podobne do nozownika.

W sumie dobre porównanie mozna by w-----c i muzułmanów i kiboli. Dwa razy wiekszy zysk dla spoleczenstwa
  • Odpowiedz
@paramedic44: szacuje się że około 20-25% wyznawców ISLAMU ma poglądy mocno fundamentalne ( co jest mocno zaniżoną liczbą ) zwłaszcza że 60% muzułmanów w WLKB uważa że Homoseksualizm powinien być karany, 1/3 że można sprzedać swoją żonę bez jej zgody http://www.civitas.org.uk/pdf/ShariaLawOrOneLawForAll.pdf
Wszyscy Ci ludzie stanowią ryzyko nawet bardzo duże, a jak pokazuje doświadczenie osoby takie nie integrują się nawet w parę pokoleń. Nie rozwiązaniem nie będzie deportacja wszystkich, ba jest
  • Odpowiedz
@paramedic44: jak dla mnie mniejszym zagrożeniem jest Seba jak go nie zaczepiasz nic Ci nie zrobi, niż jakiś radykalny dzikus który się wysadzi w powietrze bo uwierzy w bajkę że im więcej osób zginie tym lepiej. Nie jestem Seba ale jak dla mnie wszystkich powinni wywieść bez wyjątku z powrotem tam skąd przyszli niech się tam wzajemnie wysadzają.
  • Odpowiedz
@paramedic44: a mi o hipokryzje gości którzy krzyczą wolność miłość tolerancja, jednocześnie bez zastanowienia wpuszczając ludzi którzy z tymi wartościami nie mają nic wspólnego lub są im wręcz wrogie w większości. Ludzi którzy walczą o prawa kobiet jednocześnie "promując" religie której członkowie dopuszczają się gwałtów 3x częściej niż rdzenna populacja oraz ich poglądy na prawa kobiet są bądź co bądź nawet za naszym średniowieczem.
  • Odpowiedz
@wpoz: @hehenuanek: A czy ja twierdzę że nie? Ale czy słyszałeś o sebkach w szalikach co biegają z nożem po mieście i zabijają przypadkowo spotkanych ludzi? Albo takich którzy wsiadają do auta i z krzykiem za legie/lecha/ruch etc rozjeżdżają przypadkowych ludzi? Oni się tam zabijają głównie we własnym gronie. Jak nie przynależysz to w skrajnym przypadku na meczu zostaniesz oparzony przez racę... Byłem na setkach meczów, nigdy nie
  • Odpowiedz
jak dla mnie mniejszym zagrożeniem jest Seba jak go nie zaczepiasz nic Ci nie zrobi


@94pk217: No k---a rzeczywiście xD Z niezbyt odległych zdarzeń - pamiętasz niedawne znalezisko o dziewczynach szukających na własną rękę gościa, który się do nich p-------ł i pociął im twarze?
  • Odpowiedz
  • 2
@Mald

Po takim zamachu powinni zrobić naloty policji na meczety i inne miejsca gdzie muzułmanie przebywają. Normalni to zrozumieją, innych profilaktycznie na 48h i dokładne prześwietlenie.
I powinno to dotyczyć każdej religii. Bo u nas znowu jest tak, że KK też trochę ponad prawem.
  • Odpowiedz
@SM89: nie ma co łączyć zwykłych pojedynczych przestępstw, które zdarzają się wszędzie z celowym zabijaniem na tak dużą skalę, mającą na celu demonstrację chorej ideologii.
  • Odpowiedz
@Aeny: W Polsce koło 15% uważa, że krytyka rzadu powinna być nielegalna. Gdzieś około 1/5 każdego społeczeństwa należy do grupy zjebów. Właściwie jak już chcecie deportować muzułmanów to ich odpowiednik polski razem z nimi deportujcie.
  • Odpowiedz