Wpis z mikrobloga

@cycu1908: Nie dodasz tego, że wiele osób to #!$%@?ło, że są teksty że ten co zarzucił nie powinien więcej prowadzić dopingu, że chwilę po tym cały stadion zaczął krzyczeć "Tylko zwycięstwo"? Krzywa głupia akcja, w 2 połowie były za to przeprosiny, większość ludzi zareagowała jak powinna.

Ciekawe jakie byłoby Wasze zachowanie w analogicznej sytuacji, chyba możemy się domyślać
  • Odpowiedz
@czlapka: Jasne, kombatanci po tym wydarzeniu oddali jeszcze salwę honorową zagrzewając piłkarzy do walki, a fakt, że okrzyk niósł się głośniej, niż standardowy doping to przez to, że pod słońce i nie było widać kto wrzuca :)
  • Odpowiedz
@Smevios jakby dziś była odwrotna sytuacja to przecież oni by do szatni wbili i kazali piłkarzom przegrać o czym mowa xd czy awansuja parkiety czy lks w dupie to mam, się sobą martwić trzeba ;p
  • Odpowiedz
@czlapka: ale czemu odwracasz kota ogonem i pyrasz co ŁKS by zrobił? Temat jest o Was, Wasz młyn dał dupy i tyle, koniec tematu. Szacunek dla tych którzy się na to #!$%@? i wyszli ze stadionu.

Osobiście nie liczyłem dziś na zbyt wiele bo jesteście w piłkarskim dołku. Gramy dalej, pozdro.
  • Odpowiedz
  • 1
@Smevios Czy bysmy tak zrobili kiedystam to sa pomowienia i gdyniane. Osmieszyliscie sie przed cala Polska. Upadl mit "wielkiego widzewu" ktory zawsze walczy do konca
  • Odpowiedz
@MiHau3: nie gdybanie, a fakty - wasze poddanie meczu spowodowało nasz spadek (to nie jest gdybanie,nie jest pomowienie - masz fakt historyczny). Anyway, po raz n-ty zostanie powtorzone, ze na to co zrobil zegar byly reakcje - ludzie wyszli z zegara, multum postow na forum (ze rudego #!$%@?), inne trybuny gwizdaly i zaraz polecialo "tylko zwycięstwo"
  • Odpowiedz
@MiHau3: a co do pilkarzykow, to zobacz nasz poprzedni "mecz", tam zagrali dokladnie taki sam piach i przegrali z amatorami, ale tak to jest jak ma sie na sezon 13-14 pilkarzy tylko
  • Odpowiedz
@Smevios: Jesteś poważny? Co ty porównujesz człowieku? Ten mecz z lat 90 kiedy spadliście to były derby i farsą to by było jakbyśmy ten mecz odpuścili żebyście się utrzymali, ośmieszajcie się dalej.


@czlapka: Ty tu najwięcej pisałeś, że nie ma kibiców ŁKS tylko są antywidzew xD. To teraz zobacz na doping kolegów po szalu z najbardziej fanatycznej trybuny we wszechświecie, przywitanie piłkarzy w meczu o 6 punktów i reakcje Wolańskiego
  • Odpowiedz
@cycu1908 Kibic jest od tego żeby wierzyć, była pogoń za liderami to trzeba było się nakręcac. Do tego świetna frekwencja cała runde mimo waszych teorii spiskowych że sponsorzy wykupili karnety i stadion będzie pusty xddd

Ale co do samej gry każdy widział przecież jak to wyglądało. Chyba nikt nie twierdzi że jest super i ja jestem akurat w grupie zwolenników zmiany trenera.

No i ciekaw jestem ile jest prawdy w tych plotkach
  • Odpowiedz
@cycu1908: Im nie przetłumaczysz nawet tego co widzieli na własne oczy i słyszeli na własne uszy - mitoman zawsze pozostanie mitomanem. Teraz powinno być im wstyd mówić czy też pisać o sobie jako o "ludziach honoru", o "walczących do końca". Mit "wielkiego widzema" padł i zobaczyło to na tyle dużo osób, że tylko się cieszyć.

Róg, róg, róg - gol, gol, gol! Spiewane przeciwnej drużynie z którą walczy się o awans
  • Odpowiedz
@MiHau3: >Im nie przetłumaczysz nawet tego co widzieli na własne oczy i słyszeli na własne uszy
Przecież wszyscy przyznajemy ze było to #!$%@? i potepiamy. To wlasnie ty teraz zaklinasz rzeczywistosc (czyzby definicja mitomana?)
  • Odpowiedz
  • 0
@Smevios Samo sie zaspiewalo, a zaraz sie okaze ze zarzucil to ktos spoza widzema i spiewali to kibice z okolicznych podstawowek, ktorzy na meczu byli przez przypadek.
  • Odpowiedz