Wpis z mikrobloga

Cześć, tak jak pisałem w moim poprzednim poście jutro startuje w wyścigu Gran Fondo w Belfaście. Dzisiaj byłem po odbiór pakietu startowego i już spotkała mnie bardzo miła niespodzianka. Co prawda zawartość do bogatych nie należy (wrzucę w komentarzu co dostałem), ale po dostaniu pakietu gorączkowo zacząłem sprawdzać czy wszystko jest. Brakowało czapeczki okolicznościowej a że 12 funtów piechotą nie chodzi więc podbijam jeszcze raz do wolontariuszki z prośbą o porównanie tego co na kartce z zawartością torebki. Po przeprosinach, które były na wyrost wszak miłe dostałem moją zgubę a na dodatek drugi egzemplarz koszulki Castelli. Poniższe zdjęcie pokazuje miejsce jak i start jutrzejszego wyścigu - Stormont Estate, gdzie mieszczą się budynki rządu Irlandii Północnej z budynkiem parlamentu (u góry fotki) i co słabo widoczne na fotce posągiem Lorda Carsona. Czuć atmosferę, już nie mogę się doczekać rywalizacji. Także ten jutro trzymajcie kciuki. Teraz mnie boli, że nie zrobiłem zdjęcia trofeum jutro postaram się nadrobić. 175km 2500m w górę. Wwwwuuuhhhaa

#rower #wykoptribanclub #szosa
poratujPan - Cześć, tak jak pisałem w moim poprzednim poście jutro startuje w wyścigu...

źródło: comment_rk84hVdfp9ZhqgoW5aVnkBRcsXGrTUSD.jpg

Pobierz
  • 5