Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co robić? Mój #rozowypasek był ostatnio na 18stce u koleżanki. Ja z pewnego osobistego powodu nie mogłem z nią iść. Ufam jej i wiem że nie zrobiła by na imprezie niczego głupiego, poszła tam z grzeczności, ze wzgledu na przyjaciółkę. Jednak #!$%@?ło się coś co strasznie mnie #!$%@?ło.
Jakiś #!$%@? imprezowicz zaczął się do niej przystawiac podczas gdy tańczyła z koleżanką. Zaczął z nią tańczyć, później ugryzł ją w ucho. Różowa odepchnęła go, a #!$%@? po chwili wrócił i zaczął się o nią ocierać i łapać za tyłek. Wtedy powiedziała już dość i uciekła z parkietu.
Nie znam tożsamości gościa. Za dwa dni wracam z drugiego końca Polski i zastanawiam się czy mam gościa odszukać i mu zwyczajnie #!$%@?ć w ryj. Mam na to ogromną ochotę. Mirki co o tym sądzicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: Prawda jest taka, że gdzie alkohol to zawsze są jakieś akcje zatem pozostaje albo nie "puszczać" samej ale wtedy też w drugą stronę to powinno działać albo mieć sporo zaufania.

Koleś się pewnie będzie tłumaczył, że był pijany i w ogóle.

Ja bym był za opcją odszukania gościa i jakieś kontrolnego liścia walnięcie.
nie ogarniam - miałeś prawo się wkurzyć, ale zaraz lać po ryju? Lepiej daj jutro więcej na tacę w podzięce, że masz dziewczynę, która zachowała się tak jak powinna.


xDD
@malutka_Asienka: Też nie jestem zwolennikiem dawania po ryju z takiego powodu ale nie bardzo rozumiem co ma kler katolicki do właściwego/niewłaściwego zachowania dziewczyny opisanego przez @AnonimoweMirkoWyznania:
Jak już komuś dziękować to może samej dziewczynie, jej rodzicom, koleżance, opiekunce, sąsiadce...?
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tego co piszesz to nie podrywał jej kulturalnie, tylko jak cham i prostak a za to należy mu się lepa na ucho. Myślę, że soczysty liść i wytłumaczenie jak należy podrywać kobiety czegoś go nauczy a Ty się poczujesz lepiej i sytuacja rozwiązana. No chyba, że jest większym cwaniakiem od Ciebie, to masz problem.
( ͡° ͜ʖ ͡°) A ci którzy piszą, że po przywaleniu