Wpis z mikrobloga

@prawdziwek: Tak się zastanawiam, może dałoby radę bez odkręcania. Nie zwróciłem uwagi jak wygląda taka blokada od drugiej strony, ale jakby spuścić powietrze z kola przejechać kilkanaście cm tak żeby stanąć na tym środkowym pręcie, to te dwa może by się uniosły na tyle żeby na siłę taką blokadę ściągnąć. A nuż się uda ( )
  • Odpowiedz
@prawdziwek: Tylko gdybałem o możliwości. Na obecną chwile, tak jak w artykule nie trudno jest być uchwyconym przez kamerę, i takie zachowanie to jest ściąganie większej kary niż za samo parkowanie i nawet bym nie proponował próbować :). Mimo wszystko zastanawiam się co w takiej sytuacji: ktoś ściągnie sobie blokadę, bez świadków, bez kamer. Ogarnie sobie znajomą osobę, która popilnuje blokady i zadzwoni na straż miejską że na poboczu znajduje
  • Odpowiedz
@prawdziwek: Tak nie pomyślałem, ale jeżeli ten komentarz przeczyta wiele osób to może odnotuje się wzrost sprzedaży linek rowerowych wśród osób jeżdżących samochodem:p
  • Odpowiedz
@Shaow:

Tylko gdybałem o możliwości. Na obecną chwile, tak jak w artykule nie trudno jest być uchwyconym przez kamerę, i takie zachowanie to jest ściąganie większej kary niż za samo parkowanie i nawet bym nie proponował próbować :). Mimo wszystko zastanawiam się co w takiej sytuacji: ktoś ściągnie sobie blokadę, bez świadków, bez kamer. Ogarnie sobie znajomą osobę, która popilnuje blokady i zadzwoni na straż miejską że na poboczu znajduje
  • Odpowiedz
@flager: Rozumiem o czym mówisz, ale mnie też chodziło o co innego (przeczytaj mój poprzedni komentarz), mianowicie pisząc odp do komentarza użytkownika Prawdziwek z foto blokady gdzie nie odkręcisz śrub zadałem pytanie o to jakby się udało zdjąć blokadę bez odkręcania koła. Stąd bierze się moje "niczego nie zauważyłem":D
  • Odpowiedz
@Shaow: robilem tak wielokrotnie, z ciekawosci kiedy im sie skoncza blokady - niestety do tego momentu nie dotarlem, bo zmienili oznakowanie xD zdjecie tego szajsu to dosc prosta sprawa, generalnie polecam jak kolega wyzej szlifierke katowa, w ostatecznosci (zaleznie od modelu samochodu) mozna po prostu mocno ruszyc z jedynki i blokada sama sie otwiera ( ) rejestracje z allegro, raz na ruski rok jak zlapia
  • Odpowiedz