Wpis z mikrobloga

Mirki pykam sobie od dzisiaj w Wiedźmina 3 i mam małe pytanko. Warto łazić do wszystkich pytajników czy tylko te, które mam po drodze, to samo w sumie z roślinkami. Czy zbierać je tylko jak coś bije, albo w jakiejś wiosce czy złazić z konia specjalnie?
#wiedzmin3
  • 5
@Rdwtblszcznn zależy czy chcesz używać mikstur, ja je w sumie dosyć mocno olałem i nie używałem prawie w ogóle, tylko przy najważniejszych walkach. Co do pytajnikow to zależy czy lubisz eksploracje, jeżeli jeżdżenie po mapie i robienie questow sprawia Ci przyjemność to dlaczego nie. Te pytajniki to jakieś 50% gry imo i niektóre są naprawdę super zrobione, z dobra fabułą.
@Rdwtblszcznn: Pytajniki warto robić bo można nieźle zarobić na tym, ale nie trzeba wszystkich czyścić. Ja omijam gniazda potworów, obozowiska bandytów i szukam tylko ukrytych skarbów i strzeżonych skarbów oraz miejsc mocy.
@Rdwtblszcznn: Za pierwszym przejściem gry omijaj potwory z czaszką, wróć do tego miejsca za parę lvli. W trybie NG+ potwory z czaszką już nie są takie OP, zabijam takie 10 poziomów wyższe od mojego Geralta, który ma 60 poziom, dzisiaj zabiłem Wiwernę 70 poziom na trudności Krew Pot i Łzy