Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś kolejnego serialu znowu.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obejrzałem, oglądam lub czekam na kolejne sezony:
1. Riverdale (8,5/10)
2. Peaky Blinders (9/10)
3. Black Sails (8,5/10)
4. Vikings (8/10)
5. The Last Kingdom (7/10)
6. Hannibal (7,5/10)
7. Lucyfer (7/10)
8. Seria Spartacus (6,5/10)
9. Taboo (7/10)
10. Twin Peaks (8/10)
11. Nocny Recepcjonista (6,5/10)
12. Ray Donovan (7/10)

+ kilka polskich kryminalnych seriali z przełomu lat 90/2000 w stylu Ekstradycja
+ różne sitcomy za gówniaka w stylu Przyjaciele

Porzuciłem, na razie nie planuję wracać:
1. Gra o Tron 4 sezony (7/10)
2. Supernatural 8 sezonów (6,5/10)
3. Sons of Anarchy kilka odcinków (nie oceniam jakoś nie siadło)
4. Dom Grozy kilka odcinków (nie oceniam jakoś nie siadło)
5. Lost 3 lub 4 sezon (6,5/10)
6. Skazany na śmierć 2 sezony (7/10)

Czego oglądać nie chcę, nie interesuje mnie, nie planuję:
1. TWD
2. Dexter
3. Sherlock
4. Wszelakie seriale o tematyce Sci-fi
5. Wampierze, zombiaki, wilkokłaki i inne gówna
6. Raczej nie lubię horrorów
7. Produkcje powstałe przed 2000r.

Co możecie polecić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#seriale #pytanie
  • 28
@darjahn: Nie wiem sam dlaczego tak dobrze oceniłem ten serial, jakoś po prostu mi się spodobał. Fantasy jest jak najbardziej okej, Supernatural polecił mi kolega w pracy, gdzieś jak wychodził 2 sezon i jakoś tak oglądałem i oglądałem..
Orange Is the New Black wygląda ciekawie, sprawdzę, dzięki :)
@Shank: Utopia jest boska http://www.filmweb.pl/serial/Utopia-2013-663388 Tylko 2 sezony, po 6 odcinków każdy, ale naprawdę warto. Jeden z moich ulubionych seriali, a obejrzałam ich mnóstwo.
Z takich popularniejszych to Breaking Bad.
Jeśli lubisz się pośmiać to Zwariowany świat Malcolma (stare, ale bardzo jare) albo Jak poznałem waszą matkę :)
Lucyfera, Hannibala i Spartacusa masz już na liście, to zaproponuję tylko przełamanie się i spróbowanie Dextera, bo uwielbiam (książki o Dexterze też bardzo
@Shank: Jeśli Lucyfer podszedł na 7/10 to nie rozumiem czemu jeszcze Gotham nie zacząłeś. 3 sezony masz do nadrobienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym tak jak @bezsens_szycia pisze, koniecznie IT Crowd, 10/10.
No i standardowo zestawik Netflixowy Jessica Jones + Daredevil + Luke Cage + Iron Fist, coby przygotować się na oglądanie nadciągających Defenders ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shank: Supernatural mozesz przepisac na czarna, a sprobowac mozesz:
The Americans, przedwczoraj byl final przedostatniego sezonu
iZombie, wiem ze napisales ze nie chcesz zombie, ale to nie sa zombie jak w np. TWD gdzie sa brzydkie i trzeba je zabic, a calkiem spoko zombie
Brooklyn nine nine, parks and recreation, the office (us)
silicon valley
master of none, niedawno wyszedl drugi sezon a na trzeci nie zapowiada sie predko
masters of
@Shank: ale jesteś miękka #!$%@? - tysiąc razy Ci już polecałem The Wire. Oglądnij w końcu najlepszy serial jaki w ogóle jest.
Albo rozwal sobie głowę i oglądnij Black Mirror - tylko zarezerwuj sobie wolny wieczór, bo parę godzin będziesz podnosił szczękę z podłogi po pierwszym odcinku, to tylko - na resztę póki tego nie nadrobisz nie warto tracić czasu.