Wpis z mikrobloga

@Pierdyliard: "zobacz, biorą ślub"/" oni to, oni tamto". Możliwość ciągłego porównywania się z innym przez FB (często z ich podkoloryzowanym życiem) to zło.
ja od mojego byłego narzeczonego usłyszałam, że jestem za mądra i gdybym taka nie była, to bym go bardziej doceniała...wtf?! Jak się spytałam, czy to żart, to wyszedł xD aż z zażenowania muszę się przejść xDDD to już nawet klasyczne"zostańmy przyjaciółmi" wydaje mi się o wiele łatwiejsze do przełknięcia xD


@KaWuSia89:
nie skojarzyłaś że powiedział ci że jesteś zbyt arogancka po prostu. nie szanujesz, nie doceniasz, tylko się mądrujesz i próbujesz
Powiedziałem, że ze mną będzie marnować życie, że musi sobie znaleźć kogoś bardziej aktywnego i ambitniejszego. Też nie mogła zrozumieć, co to znaczy że jest dla mnie "za dobra".


@Dalamar: wiesz lepiej? to nie powinna nalezec do ciebie decyzja czy ktos sie przy tobie zmarnuje. chce ciebie takiego to powinienes sie cieszyc.
@vikinggg ja piernicze xD nawet nie wiesz jak bardzo o niego dbałam i próbowałam dopasować, aby był zadowolony, no ale wszechwiedząca zielonka wie lepiej xD nigdy nawet nie probowałam miec ostatniego zdania, bo był foch xD to on był taki,jak twój opis i jestem dzisiaj wdzięczna, ze nareszcie jestem w normalnym związku, w którym o wszystkim się dyskutuje jak dorośli a nie narzuca mi z góry, co mam robić i jak mam
to on był taki,jak twój opis


@KaWuSia89: wszyscy źli tylko nie ty. umiesz ty sie nad soba zastanowic czy tylko w innych widzisz bledy, cos do poprawy?

widziałem twoje komentarze. za każdym razem próbujesz sie pokazac w dobrym swietle, co to nie ty, paniusia taka. nie lubisz marud, narzekaczy, nie rozumiesz kogos problemów, facet powinien byc sraki czy taki, ustawiasz go i krytykujesz, a podziekowan za to co robi nie ma
@vikinggg nie wiem czy mam sie teraz śmiać czy płakać xD zapytaj moich znajomych jak chce ci sie ich stalkować mądralo i dowiedz się, jak było na serio, a twoje bajeczki możesz sobie zostawić do czytania do poduszki :) do księżniczki mi daleko, ale skąd ty to możesz wiedzieć...w sumie czego ja się mogłam spodziewać po mirko, gdzie każdy facet, czy to dupek czy nie, jest cacy, a każda kobieta jest fe.
@KaWuSia89: twoja pyskata arogancka reakcja mowi wszystko, zapiekło

a psycholog co ci miałby powiedzieć niby? przeciez opisałaś sytuacje po swojemu xD oczywiscie jako ofiara złego faceta. tak sie czułaś, tak opowiedziałaś. niestety racji nie masz, bo juz uczucia niedocenienia u faceta ktory odszedł (czyli jemu było gorzej) nie dochodza do twojej glowy. ty miałaś cos zrobic zle, ty? przeciez to inni sa zli!

narcyzie.

narcyz zawsze widzi winy w innych i
@DonVincento: to nie mowic nic? moja dziewczyna taka sama jest, nie przyzna racji, bedzie sie klocic ale w glebi serca racje przyznaje :D

@KsiegaRekordowSzutki: to pokazalo ze jest niedojrzala jesli dobrze czytam. Teraz do mnie doszlo ze nie ma co dyskutowac bo i tak przeciez uwaza sie za biedna skrzywdzoną dusze jak nie przez faceta ktory zwial gdzie pieprz rosnie to przeze mnie ktory powiedzial jej ze nie doceniala go
@vikinggg: Nie. OIać. Im bardziej się kłócisz i dyskutujesz tym bardziej się pogrążasz, nawet jak masz rację. Ona odbiera to wyłącznie jako Twoją słabość - argumenty, logikę, dyskusję. #!$%@?ąć pięścią w stół, zakończyć temat, a jeśli nie przestaje, wyjść z domu bez słowa. Tylko tak nauczysz. Racji Tobie nie przyzna nigdy, bo chce być górą, zapamiętaj to sobie.