Wpis z mikrobloga

''Uciekaj'' #film #mirkorecenzja #oswiadczenie

Jeśli znajdziecie się w kinie i macie zamiar ten film obejrzeć, to radzę wam.. UCIEKAJCIE. Co za gniot reklamowany jako horror.. to nawet nie jest porządny thriller.. Thriller to nie wiem, najprostsze przykłady: Siedem, Zodiak.. filmy z gęstą atmosferą, tajemnicą, akcją, która powoduje u nas gęsią skórkę. Horrory natomiast mają w nas budzić strach. ''Uciekaj'' jedyne co u mnie pobudziło, to chęć zaśnięcia. Przez 3/4 filmu budują napięcie nudnymi dialogami, potem spotkaniem ''rodzinny'' i koniec końców finał trwa może 10 minut i jest jak słaby slasher rodem z filmów kina B. Nieporozumienie.

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że te dobre oceny są tylko ze względu na to, że film jest maksymalnie rasistowski i pokazuje pewną grupę białych, bogatych ludzi, jako myśliwych polujących na biednych murzynów ( BOŻE JAKIE SMUTNE ;_;)

Na plus: świetna muzyka, super wątek kumpla głównego bohatera, który w komediowy sposób próbuje rozwikłać zagadkę.. no i to chyba tyle.. no jeszcze ten brat głównej bohaterki w scenie przy stole fajnie zagrał #!$%@?.

Reszta filmu to jakieś marne kalki, drętwe aktorstwo, dosłownie jakbym oglądał ''Straszny film'' więcej miałem uśmiechu na ustach niż chęci do jakiegokolwiek strachu.

Przereklamowane politpoprawne gówno, płynące na aferach w których czarni Amerykanie są ofiarami policji, gangów i innych tego typu rzeczy.

4/10 szkoda czasu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz ObserwatorzramieniaONZ - ''Uciekaj'' #film #mirkorecenzja #oswiadczenie

Jeśli znaj...
źródło: comment_vAuYr8rxa1AkyyVzk6cZP6w4N7jMGnGs.jpg
  • 17
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: ostatnie o co bym oskarzyl ten film to bycie rasistowskim ;p przeciez w tym filmie dobitnie jest pokazane starcie dwoch odmiennych pogladow, przesadne troszczenie sie o czarnuchow(warto zauwazyc ze ta rodzina to liberalowie a nie rednecki)/niewolnictwo, ten film raczej zacheca do dialogu niz przedstawia jakas sztywna koncepcje/poglad i mimo dosc oklepanego szkieletu fabuly film jest dosc swiezy, nie nazwalbym bym go 100% horrorem, ani thrillerem, ale co jest zlego w