Wpis z mikrobloga

Każdy jakieś hobby ma, jedno z moich jest nieco dziwniejsze: bawię się w konkursy w sieci.
Proste rzeczy, chwila nad klawiaturą, żadne tam zbieranie nakrętek, konkursy poezji ani ganianie z aparatem w konkursie na najlepsze foto roku czy kręcenie pro filmu w konkursie na najkreatywniejszą reklamę. Wszystko w sieci, przed kompem.
Rzecz kontrowersyjna, bo wiele osób zaśmieje się pod nosem i powie naiwny frajer.
Poza moim bezpośrednim otoczeniem które widzi że z tego jest niegłupi profit ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pomyślałem że może ktoś jeszcze chciałby spróbować swoich sił a nie bardzo wie jak się za to zabrać, które konkursy wyglądają na legitne, a które na scam, nie ma czasu śledzić ich na bieżąco etc.
Myślicie że byłoby zainteresowanie tagiem i mirkowaniem o czymś takim?...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tomus_Wspanialy: jak mi to działa na nerwy jak mi mówią że mam farta xDD Farta to w lotto można mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tu się wszystko rozbija o 2 czynniki: kreatywność i dobór ludzi w komisji konkursowej. O wszystkim będzie w pierwszym poście.
Ale masz rację - żeby wygrywać regularnie, trzeba mieć w sobie żyłkę copywritera albo duże poczucie humoru.
A co do konkurencji, tu
  • Odpowiedz
@wilku1984 Żona mnie tym cholerstwem zaraziła i teraz każdy dzień zaczynamy od przekopania sieci za nowymi konkursami. Z wygranych tematów stoi 50" tv, jakieś telefony, odkurzacz, 3 komplety garów, jakieś patelnie i #!$%@? wie co jeszcze xD. Zabawa przednia i to w sumie przy zerowym wkładzie własnym. Czasem strzelić jakaś fotkę czy wymóżdżyć głupią rymowankę i jazda ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dubSerious: Słusznie, chociaż przeginanie pały też jest niezdrowe. O tym też będę tłumaczył w pierwszym poście. Obojętnie czy alkohol, dragi, klepanie niemca po kasku czy szukanie konkursów - każda czynność którą bezwzględnie musimy wykonywać dzień w dzień bez wyjątków jest nałogiem. Niezdrowym. Do tego można usiąść co 2-3 dzień, jak ludzie. To tylko zabawa.
w.....4 - @dubSerious: Słusznie, chociaż przeginanie pały też jest niezdrowe. O tym t...

źródło: comment_YRSMmuxJrxNvFUrdZLupaiiQcR3xRgng.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wilku1984 cumplu zabierasz mi robotę! Ja już trochę przystopowałam, ale był czas, że nie musiałam kupować kosmetyków, bo głównie w to celowalam. Ostatnio konkursy literackie, z tego jest rzadszy, ale większy zysk. Jakby coś, jakaś akcja, to możesz wołać. :P
  • Odpowiedz
@Wredna_pomarancza: owszem, większy ale i skilla trzeba mieć. A ja niestety jestem odtwórczy a nie twórczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Więc równie dobrze mógłbym startować na gitarzystę albo hydraulika, fail murowany.
Powodzenia życzę, startujesz w wyższej lidze ʕʔ
  • Odpowiedz