Wpis z mikrobloga

Każdy jakieś hobby ma, jedno z moich jest nieco dziwniejsze: bawię się w konkursy w sieci.
Proste rzeczy, chwila nad klawiaturą, żadne tam zbieranie nakrętek, konkursy poezji ani ganianie z aparatem w konkursie na najlepsze foto roku czy kręcenie pro filmu w konkursie na najkreatywniejszą reklamę. Wszystko w sieci, przed kompem.
Rzecz kontrowersyjna, bo wiele osób zaśmieje się pod nosem i powie naiwny frajer.
Poza moim bezpośrednim otoczeniem które widzi że z tego jest niegłupi profit ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pomyślałem że może ktoś jeszcze chciałby spróbować swoich sił a nie bardzo wie jak się za to zabrać, które konkursy wyglądają na legitne, a które na scam, nie ma czasu śledzić ich na bieżąco etc.
Myślicie że byłoby zainteresowanie tagiem i mirkowaniem o czymś takim?...
  • 131
  • Odpowiedz
@Navari: gdybym był Januszem nosaczem, pewnie tak właśnie bym to widział. A mnie po prostu #!$%@? strzela jak widzę wszędzie wokół tę polską mentalność "a żeby somsiadowi się ten Passat wzioł i #!$%@?ł". Bądźmy wobec siebie ok, wymieniajmy informacje, twórzmy społeczność. Nie taki był cel od samego początku?...
  • Odpowiedz
@wilku1984: mam znajomą która regularnie spami wierszykami, ma też smykałkę do zdjęć i insta aktualizowane co 5 minut i trochę followersów, więc ma też sporo materiału na różnego rodzaju konkursy foto. Koniec końców przynajmniej raz w miesiącu chwali się nowym gadżetem. Może nie jest to szaleństwo, słuchawki, jakaś bluza, bilet na iem, coś tam coś tam. Ale nie ukrywam że czasem fajnie coś wygrać :D
  • Odpowiedz