Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki. Sytuacja w UK z Polakami, to #!$%@? jakieś jedno wielkie nieporozumienie. Przyleciałem do miasteczka oddalonego paręnaście km od Londynu, na 5 dni do rodziny, wynajmuje u jakiegoś Angola pokój, a to co się dzieje w pokoju obok, to jest #!$%@? szok.

Pokój obok zamieszkuje hydraulik po 50 ze swoim bratem około 40 lat. Całą noc mają otwarte drzwi, spraszają kolegów, kłócą się, drą ryja aż do samego rana, a gdy zwróciłem im uwagę żeby byli trochę ciszej, to nagle wszyscy zaczęli do mnie krzyczeć "FUCK OFF", z zamiarem wstania w moją stronę. Non stop ów hydraulik, wodzirej puszcza #!$%@? Kaczmarskiego wyzywając swoich polskich kolegów od tego, że jak oni mogą słuchać Weekend i grożąc im że ich #!$%@?, bo są fałszywi i ktoś na mieście puszcza o nim plotki, że nie płaci swoim pracownikom.

Od godziny pierwszej do drugiej słuchałem dyskusji o tym, że człowiek, który nie wierzy w boga, to dla tego hydraulika jest #!$%@? śmieciem i "koledzy, jeśli nie wierzycie w boga, to #!$%@?ć z mojego pokoju".

Od godziny drugiej do czwartej wyzywał się z jakimś grubasem, polaczkiem, bo ten mu wypomniał, że nie zapłacił mu za robotę, a ten darł ryja, że jak ma mu zapłacić za robotę, skoro źle ją zrobił. Że jakby ją dobrze zrobił, to okej, a on mu i tak poza tym obiecał, że zapłaci, ale po pijaku, i tu podkreślił "TYLKO DEBIL WIERZY W TO, CO SIĘ MOWI PO PIJAKU".

Zgłaszałem już sprawę do angola u którego to wynajmuje, ale on ma #!$%@?. Jutro wracam do Polski i pytanie jak się mogę tym polackim #!$%@? odegrać za nieprzespane noce? Mam już całą butlę moczu uzbieraną, to że ich szczoteczki będą w moich szczochach, to pewne. Macie jeszcze jakieś pomysły?

#patologiazewsi #patologia #uk #polakicebulaki #polak
  • 17
Mam już całą butlę moczu uzbieraną, to że ich szczoteczki będą w moich szczochach, to pewne. Macie jeszcze jakieś pomysły?


@SadoMaso: Jaki jest sens zniżania się do poziomu tej patologii? No serio, co Ci to da, że będziesz miał świadomość, że ktoś umył zęby szczoteczką, które leżała w Twoim meczu (co samo w sobie jest poziomem rodem z gimnazjum)? Nieprzespanych nocy Ci to nie wróci. Jak Janusz się dowie, jaką szczoteczką
Jak ma mi #!$%@?ć jak ja będę w Polsce? xDDD


@SadoMaso: No dobra, będziesz w Polsce, przekazujesz Januszowi wiadomość, że jego szczoteczka konserwowała się w Twoim moczu. Reakcja Janusza? Coś poburczy, coś pojęczy, przeszłości i tak nie zmieni, wieczorem wódeczka z kolegami i o wszystkim zapomni raz na zawsze. Reakcja Janusza numer 2? Nie uwierzy Ci lub będzie miał #!$%@? i tak się będzie powoli żyło w tym UK. Ty za