Wpis z mikrobloga

Fajny materiał video z wczorajszego Marszu Równości w Gdańsku. Przyjazna i spokojna atmosfera, uśmiechnięte osoby młodsze, starsze, rodziny z dziećmi :) Niestety przedstawiciele #4konserwy musieli zgorszyć innych banerami z nagimi ludźmi/rysunkami kopulacji, obrażającymi hasłami i nienawiścią - chociaż była ich tylko garstka. #neuropa #lgbt #homoseksualizm #trojmiasto #gdansk #zwiazki
artpop - Fajny materiał video z wczorajszego Marszu Równości w Gdańsku. Przyjazna i s...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artpop: Wiesz, że wszystkie marsze są debilne i powinny być zakazane? Dosłownie wszystkie. Takie jak ten - również. Nie mają najmniejszego sensu. Są żałosne. Ludzie w nich uczestniczący wyglądają jak chorzy psychicznie, niezależnie od tego o co "walczą".

W ogóle to śmiać mi się chce jak widzę jakikolwiek marsz czy demonstrację :D
  • Odpowiedz
nic tylko czekac na marsz zoofilów bo miłość nie rozróżnia gatunków, koprofilów czy p-------w bo wiek to tylko liczba. oczywiscie wszystkie udowadniające ze wcale nie sa manifestacjami dewiantów.


@Bajo-Jajo: Jeśli nie widzisz różnicy między parafiliami, a orientacją, to tylko współczuć.

Btw myślałem @sorek , że jesteś trochę bardziej rozgarnięty, ale chyba się myliłem patrząc na to, że to zaplusowałeś, bo po @MichasQGP, @Brzytwa_Ockhama i @Aerials
  • Odpowiedz
@artpop: To, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie nie znaczy, że jest nierozgarnięty. Zacznij w swojej tolerancji tolerować wolność słowa innych :)
  • Odpowiedz
To, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie nie znaczy, że jest nierozgarnięty.


@Aerials: Niestety, ale kwestia nie widzenia różnicy między parafiliami, które krzywdzą innych, a orientacji seksualnej, gdzie osoby hetero/homo są razem w zgodzie, to nie kwestia innego zdania, a braku wiedzy.
  • Odpowiedz
To, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie nie znaczy, że jest nierozgarnięty. Zacznij w swojej tolerancji tolerować wolność słowa innych :)

@artpop: @Aerials: dokładnie to.. Zaplusowałem komentarze mówiące o głupocie organizacji LGBT która zniechęca ludzi do gejów bo to jest prawda. Co w tym dziwnego? Ja bardzo lubie gejów którzy akceptują fakt że są odmieni i w pewien sposób chory - i w sumie tyle, wstarczy przyznanie
  • Odpowiedz
Ja bardzo lubie gejów którzy akceptują fakt że są odmieni i w pewien sposób chory


@sorek: Ale osoby homoseksualne nie są chore, dlaczego ignorujesz tego co twierdzi medycyna?

wstarczy przyznanie do tego że homoseksualizm nie jest dobry ponieważ nie prowadzi do dzieci tak jak choroby bezpłodności i niechęc posiadania dziecka nie jest dobry ponieważ nie prowadzi do przedłużenia gatunku - i
  • Odpowiedz
Co taki zwykły obywatel sobie pomyśli gdy zobaczy faceta w gaciach z różowymi włosami trzymającego za ręke innego faceta też tylko w gaciach i trzymającego duże d---o którym wymachiwał we wszystkie strony xDD i to w środku miasta?


@Mod321Mod_1: Niby na jakim marszu w Polsce nastąpiła taka scena? Jakieś linki/zdjęcia? Bo nikt nigdy na marszu/paradzie w Polsce nie został ukarany za obsceniczne/niewłaściwe zachowanie/wygląd. Czy widziałeś powyższą relację video i widziałeś
  • Odpowiedz
HRRR KWIIII JA MAM ZNAJOMYCH GEJUW I ONU WOGULE TYCH MARSZUW NIE POPIERAJOM I SOM NORMALNI I NAWET RZENIĆ SIĘ NIE HCĄ KWIII xD

argumentum ad znajomumgejum, dziwnym trafem wszyscy niepopierający parad równości mają niepopierających ZNAJOMYCH HOMOSEKSUALISTÓW xD szkoda, że wyimaginowanych xD
  • Odpowiedz
  • 0
@artpop wychowanie dzieci przez osoby homoseksualne to inny temat. W przypadku 2 kobiet mogę się zgodzić (chociaż brak męskiego wzorca to duże odbicie ns psychice dziecka) jednak dziecko bez mleka i ciepła matki to wciąż nie to samo. Aczkolwiek wciąż lepsza alternatywa niż dom dziecka.

"Chory" czyli taki zwiazek nie prowadzący do prokreacji. Ludzie którzy nie mogą mieć dzieci w związkach i tacy którzy ich nie chcą są w związkach "chorych"
  • Odpowiedz
No chyba że jesteś za zero growth i nie uważasz że powinno ludzi przybywać ;)


@sorek: Tylko własnie nie zdajesz sobie sprawy z tego, że im więcej par jednopłciowych zawiera związek małżeński, tym więcej jest dzieci w społeczeństwie, gdyż takie pary mogą mieć dzieci bez żadnych problemów prawnych/problemów od społeczeństwa (invitro, surogatki). Sporo par lesbijek z Polski z dziećmi wyjechało do UK.
  • Odpowiedz
  • 0
@artpop temu temat nie jest 0-1. Ogólnie ja nie jestem przeciwny zwiazkom 1 plciowym. Ale to co robi lgbtq+ to na prawdę masakra, szczegolnie z ludźmi o płci "helikopter bojowy" lub "mamut szablozębny" xD
  • Odpowiedz