Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kick_Ass: no niedługo nadrobimy :) Ja właśnie do pracy przyjechałem, kruwa bez DBKillera to sie jeździć nie da, na powrotną drogę zakładam.

Na niskich obrotach jest jako-tako lekki basik, mógłbym powiedzieć delikatna woń cruisera, ale jak wejdzie powyżej 6k to jest jakaś masakra, także dbkiller wraca, całą drogę jechałem w poczuciu zażenowania, że tak głośno o 8mej rano ludziom #!$%@?
daj znać za parę kkm czy Ci się on nie rozpadł :D


@noriad: Szczerze, miałem atrapovica w rękach i muszę przyznać, że jakość materiałów jest na prawdę zaskakująco dobra, do tego wydech jest rozbieralny i jest fajną opcją pod różne mody, np. u Edzia, a mówię, sama pucha jest na prawdę spoko.
Co do wypalania bebechów, znam gościa, który ma ten czar chińskiej inżynierii zamontowany w F4i, na razie przez półtorej
@tosyu: ja też. Chodziło mi o idee momentu od którego jest przypał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dużo spawania przy tym? Bo chyba mam identyczny problem i mi się coś telepie w wydechu i mnie irytuje :D
@500xa4 przy CBF dużo bo nie ma dostępnych kolektorów, musiałem kupić nierdzewke 35mm i sam zrobić kolektor, spawałem mma, powinienem tigiem, wersja nieco druciarnia XD

do innych moto może być lepiej
@tosyu: Hmm, w bloku to nawet spawarki nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Musiałbym zajechać do znajomego mechanika, co może problemem w samym sobie nie jest, ale nie wiem jak moja wątroba te odwiedziny wytrzyma.
Chodzi Ci o oryginalny kolektor pod przeróbkę? Czy jakiś gotowy do tego tłumika?
@500xa4 z oryginalnego została końcówką i kolanko, resztę rury musiałem dospawać, zreszta wyżej kuba wyzej wrzucał fotkę, zerknij to zobaczysz o co mi chodzi

oczywiście jak masz dużo kasy to możesz kupić leovince, scorpion czy inne które w zestawie mają kokektor gotowy
@tosyu: Czaję czaję, tylko tam w zalinkowanej aukcji jeszcze coś stoi o dobieraniu kolektorów i się zastanawiałem czy to o to chodzi :)

No i się zastanawiałem ile z tym babrania jest :)

Jakby mnie było stać na gotowca, to bym nie zadawał tylu pytań ( )