Wpis z mikrobloga

Zakładam kółko wsparcia. Jak ktoś z Was ma doła, jest samotny i szuka kogoś komu może się wyżalić czy porozmawiać o czymkolwiek to pamiętajcie, że PrytaFatalna zawsze chętnie z Wami porozmawia i się zainteresuje. Sama biorę leki na nerwicę lękową, teraz jest dobrze, ale rozumiem jak to jest się zmagać z wieloma rzeczami. Pamiętajcie, że nie jesteście sami z tym wszystkim. #depresja #psychiatria #feels
  • 10
@PiccoloColo: Mało kto potrafi rozmawiać o swoich problemach, mnie samej ciężko przychodzi wyrażanie swoich uczuć i ubieranie ich w słowa. Jednak kiedyś kilka osób się do mnie odezwało po dodaniu posta o wizycie u psychiatry, dlatego myślę, że niektórzy tylko czekają na taką okazję do rozmowy z kimś, kto ma podobne problemy i zrozumie.
@TheMan: Lepiej mieć normalnych przyjaciół(o ile się da xD), bo zadając się z ludźmi z tymi samymi problemami maleją szansę na wyjście z tego, bo kiedy człowiek chce ruszyć do przodu, ale oni stoją w miejscu i hamują człowieka, przynajmniej ja tak to odczułem.