Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Hrabia_Karolescu: No stary - gratulacje. Sam komentowałem formę rok temu i co nieco poprawiłeś. Proporcje są w porządku :) Ale dalej #!$%@?ę się do skosów :D Nie wiem czy za dużo ćwiczysz akurat te części brzucha, czy #!$%@? na desce/skateboardzie czy co. Ale chyba taka twoja genetyka. Reszta na propsie. Suplementujesz coś czy jakieś soczki wchodzą? Dobre giry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blondeblossom: To ma wyglądać na drugim miejscu. Nie masz pojęcia jak ważnym elementem ciała są silne nogi. Na siłowni w większości ćwiczeń angażujesz nogi. Zwłaszcza gdy wykonujesz ćwiczenia na stojąco. Słabe nogi - ciężar przenosisz na plecy i łatwo się kontuzji nabawisz, coś pozrywasz. Inna sprawa to silne i duże plecy. Dzięki nim masa innych ćwiczeń jest wykonywana z lepszą swobodą i z mniejszą szkodą dla nich (np. wyciskanie na ławeczce).
@berecik Dzięki, fajnie że zauważyłeś zmiany :) skosów przez ten rok nie cwiczylem w ogóle :D taki widać typ urody albo efekt ćwiczenia bez pasa ;) sok wjechał w zimę jak robiłem masę i siłę, ale w dawkach homeopatycznych i nawet mi testo nie skoczył powyżej wartości referencyjnej, niemniej jednak udało się tym ruszyć ręce i barki. Klatka pozostała niewzruszona jednak. A teraz w suplach trochę się pozmieniało. Wchodziła kreatyna ale jablczan,
@petropedro robiłem push/pull/nogi na początku na rozruszanie przed okresem masowo/silowym, potem przeszedłem na klasyczny split. Starałem się robić przerwę głównie po przysiadach lub martwym ciągu, czyli po dniach najcięższych. Nie było to regułą, ostatnie 4 miesiące były na mniejszych ciezarach z dużą ilością powtórzeń. pilnowałam żeby objętość nie była też przesadzona.
@Hrabia_Karolescu: świetna forma, ale wrażenie robi również czas który poświęcasz na trening.
Mało osób zdaję sobie sprawę, że zrobienie super formy wymaga mocnego przearanżowania planu dnia.
Sam ćwiczę 3h w tygodniu i widzę, że stanowi to sporą barierę w poprawie formy.