Wpis z mikrobloga

@ThreeDog: No dajcie spokój :D Pokażcie mi normalną laskę, która poleci na Forda "kugarito" i piwo... Nie lubię takiego cwaniakowania co to nie ja. Ale to tylko moja opinia ;)
To nie kij w dupie, może po prostu tak jak mahonek i ten koleś nie nadajemy na tych samych falach, ot różnica wieku :) Jeden 3 tygodnie na Wypoku, drugi dwa miesiące więc wnioskuję, że jesteście świeżym narybkiem, którego zrobiło się tutaj pełno od wypłycięcia tych wszystkich magicali :)
@GenPi: Chyba faktu droga zielonko, poza tym jeśli obrażasz mnie bo nie podzielam Twojego zdania to bardzo mi przykro ale nie będę wdawał się z Tobą w dalsze dyskusje.
Absolutnie nie do tego piję. Możesz jeździć MPK i mieć super kobietę :)
Jak już wspominałem nie podoba mi się szczeniackie podejście mahonka do tematu, strasznie irytują mnie ludzie typu "kugarito, piweczko, bajera i już mam nową foczkę".
@GenPi: przejrzałem z ciekawości Twoją aktywność na mirko. Poza magicalem, rafonixem i mahonkiem nie ma tam dosłownie nic. Istna śmietanka, gratuluję zainteresowań. Po prostu zakończmy tą dyskusję a Ty idź oglądaj swoich idoli.
@Matti32: Miło mi, że zainteresowałeś się moja osobą. A co do kija dalej Ci polecam to zrobić będzie Ci się lepiej żyło. Nawet poznałeś moje zainteresowania, jestem pod wrażeniem