Wpis z mikrobloga

@psiakostka bo nie mieszkasz sam i smrodzisz innym, zresztą skoro palisz to czemu robisz to na balkonie? W domu Ci potem śmierdzi? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@enforcer
@adamopol
@ee333 Ja nie pale i jak mi smrod przez okno wlatuje to je zamykam. To jego balkon i moze sobie tam smrodzic czym chce o ile nie jest to zabronione jak np grill. Nie ma to jak janusze z wielkiej plyty ktorzy walcza z otoczeniem o spokoj jak w willi.
  • Odpowiedz
@pharmaz0ne: zamykasz okno? No to powodzenia przy prawie 40°C w lato, no ale skoro jesteś taki tolerancyjny to proszę bardzo - gotuj się w domu żeby sąsiad mógł sobie w spokoju palić i by przy okazji mieć z Ciebie pompę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enforcer mieszkam w domu, a jak mieszkalem w bloku to jakos specjalnie ten dym mi nie wlatywal, a na okolo studenci palili. Jesli jednak czuje jakis nieprzyjemny zapach przez okno to zamykam i wracam do obowiazkow nawet do glowy by mi nie przyszlo wtracac sie co sasiedzi robia na ssoich balkonach. Nie pasuja wam zapachy, wrzaski dzieci, tluczenie kotletow, muzyka? Sprzedac mieszkanie i kupic domek, widocznie nie nadajecie sie do blokow. Mam
  • Odpowiedz
@deccan: U mnie też:

BTW nie wolno palić na balkonach w ogóle i osobiście bardzo bym chciała, by wszyscy się tego trzymali. Dym przecież leci przez okna do innych mieszkań..

Można pozwać za uciążliwe palenie na balkonie pozwem cywilnym, z artykułu jakiegośtam gdy bardzo zakłóca to życie, ale nie jest to zakazane ogólnie, tak by można było np. prosić policję o interwencję.


Chcialam tylko dodac, ze mozna zakaz palenia na balkonach
  • Odpowiedz
@pharmaz0ne: ja czuję nawet przez wywietrzniki w oknach. Nie cierpię tego smrodu i z racji że nigdy nie paliłem potrafię ten smród wyczuć bardzo szybko. Nie robię z tego afery ale palacze przeważnie smrodzą i śmiecą petami naokoło.
  • Odpowiedz