Wpis z mikrobloga

To co Ci śmierdzi? Jak ktoś zapali na balkonie to ty od razu umierasz ze smrodu ?Ja nie palę ale sąsiedzi tak i nie spinam dupy
  • Odpowiedz
@Puter tylko się nie popłacz xD póki co to Ty spinasz dupe plując się do mnie, a to, że sąsiedzi Cię dobrze wytresowali i siedzisz cicho jak jarają i walą w okna dymem i smrodem to już Twoja wina , tak sobie wmawiaj nie spinanie dupy do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nikt mnie wytresował małpko i nie pluję tylko dla poparcia swojej teorii nadużywasz faktów. Smrodem to może walić wiele rzeczy ale jesteś przewrażliwiony politpoprawny cieciu. I spinaj poślady dalej
  • Odpowiedz
@enforcer: Jaki #!$%@? argument?Dym ci wali w okna jak ktoś zapali na balkonie ? To co oni palą ognisko?Czy żydów w pobliskiej stodole??Idź zwal bo ciśnienie i erekcja cię zabiją
  • Odpowiedz
Ok , już wiem że rozmawiałem z kretynem który ma zawsze rację.Typowy megaloman z iloczynem inteligencji.Pa małpko
  • Odpowiedz
Niech palą u siebie w domu i smrodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@enforcer: yhm bo wcale smród kominem nie idzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja tam nikomu niczego zabraniać nie zamierzam, ale to w sumie trochę przykre jest jak mi #!$%@? w od ciągu kominowego kiedy sama nie palę w mieszkaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@enforcer problem w tym że jak będą palić w domu to może być jeszcze gorzej. Pamiętam jak studenci mieszkali nade mną i palili do okapu. #!$%@? u mnie w całej kuchni i salonie jakby ktoś jaral u mnie w mieszkaniu . I tak źle, i tak nie dobrze.
  • Odpowiedz
@deccan: jestem palaczem i wybitnie mnie irytuje jak ktoś jara na balkonie, dlatego sam tego nie robię. Dopóki robisz coś, co w ŻADNYM stopniu nie szkodzi innym, to rób sobie co chcesz. To trochę co innego niż np. głośna muzyka - od oddychania nie da się odciąć, od dźwięku łatwiej.
  • Odpowiedz
@somebody napisałeś że każdy może robić co chce. Jestem ciekaw jak byś się czuł o 20 00 gdy sąsiad będzie ci #!$%@? muzykę albo robił karaoke. Już widzę twoja tolerancję.
  • Odpowiedz