Wpis z mikrobloga

@benzdriver:
@Typowy_Furman:
Właśnie dla mnie w pl zakaz jazdy po chodniku był całkowicie niezrozumiały xD w Bristolu sobie chodnikami jeżdżą jak im się podoba, rowerami. deskorolkami, rolkami, longboardami a nawet hulajnogami. Jak jest znak "cyclists dismount" to schodzą i tyle.
Wiadomo przecież kurde że w mieście czasem nawet mimo wydzielonych ścieżek dla rowerów rowerzyści na drogach tworzą większe zagrożenie.
Jako kierowca w pl nie lubiłem żadnego spotkania z rowerzystami, nie
@TymRazemNieBedeBordo: @976497: dodatkowo w tym miejscu jest naprawdę niebezpiecznie dla rowerzysty: fizycznie jeden pas na którym są dwa sznury aut i tramwaj, (raz stałem tam w korku na rowerze bo nie da się przecisnąć) nawierzchnia jest po prostu do dupy i dlatego codziennie jadę tym chodnikiem a 100 metrów dalej jadę dalej ścieżka. Sam chodnik jest również słabej jakości i nie da się nim szybko jechać.
@Bajczarz: we Wrocławiu mimo ograniczen i tak się jeździ szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż w tym miejscu nawet jadąc wolno można uszkodzić zawieszenie (zwłaszcza jadąc prawa strona). Czyli jest 50 więc nie można jechać chodnikiem mimo że ma ponad 2 metry.