Wpis z mikrobloga

Wyjaśnijcie mi wierzący bo mam tutaj niezłą rozkminę przez ten wpis tu
Skoro:
1. Seks oralny według KK jest niemoralny bo nie ma szans na zapłodnienie.
2. Antykoncepcja jest zakazana bo jak wyżej uniemożliwia zapłodnienie.
To dlaczego niby metody naturalne są ok? To przecież jedna wielka hipokryzja i oszustwo. Próba ominięcia zakazów i nakazu płodzenia dzieci aż zaludnią cały świat uprawianiem seksu tylko w dni niepłodne.
#wiara #seks #chrzescijanstwo
  • 44
@Lesio1511: dlatego ciaptych jest więcej, szybciej zalewali przez lata europę bo ich religia kaze podbijac inne ziemie. Dzieci kurdow itp. Jakie dni nieplodne co ty #!$%@? sex jest po slubie i ze swoją żoną. Nie wiem co cie tak boli takie są nakazy, #!$%@? ale są. Kto wierzy to je przestrzega i #!$%@? Ci do tego ?
Seks oralny jest niemoralny nie tylko przez KK ale przez niektorych ateistów, jest to
nie jest zakazany, a jest to metoda antykoncepcji - więc dlaczego inne metody są zakazane?


@zdanewicz: jest roznica pomiedzy fizycznym uniemozliwieniem zapłodnienia a uniemożliwianiem zapłodnienia kwestią fizjologiczną
@GlassOfSugar: Ja nikogo nie oceniam ani nie mówię mu jak żyć. Jestem ciekawa odpowiedzi katolików na podaną przeze mnie kwestię. Dyskusja jak sama nazwa wskazuje służy do wymieniania poglądów więc daruj sobie to "#!$%@? Ci do tego".
@peszmerd: Hipokryzję widzę w celowym unikaniu zbliżeń w dni płodne i stosowaniu kalendarzyka kiedy Pismo Święte mówi > Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną. (Rdz 1,
@zdanewicz
Inne metody są nienaturalne, stanowią ingerencję w naturę.
Metody naturalne są... naturalne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niepłodność kobiety w pewne dni jest naturalna i niewymuszona sztucznie.
Niepłodność wywołana hormonalne nie jest naturalna.
@Lesio1511: Bo dawno dawno temu co jakiś czas był ból dupy pewnych ludzi o zasady kościoła no i zbieraly się te sobory i ustalali te zasady na nowo. No i raz ból dupy był na tyle silny że aż powstali protestanci. Faceci w sukienkach stwierdzili że trzeba pójść trochę ludziom na rękę i zluzowac zasady. Jednak też nie można iść na całość i róbcie co chcecie. No i w kwestii sexu
Hipokryzję widzę w celowym unikaniu zbliżeń w dni płodne i stosowaniu kalendarzyka kiedy Pismo Święte mówi > Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną.


@Lesio1511: to #!$%@? ci idzie czytanie ze zrozumieniem. Ja tam nie widzę nakazu klepania dzieci na potęgę.

Jaka niby jest różnica?


@zdanewicz: @sorhu ci odpisał

Ale to jest celowy sposób (uprawianie seksu akurat w ten dzień, kiedy kobieta jest niepłodna).